Берое и Спартак (Варна) не си вкараха гол

Берое и Спартак (Варна) не си вкараха гол

Нулево реми в контрола, играна в Сливен

Берое и Спартак (Варна) завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра в Сливен.

За варненци това бе последна контрола преди подновяването на футболния шампионат идната седмица, докато старозагорци ще проведат още една проверка - на 5 февруари срещу Свиленград.

Мачът започна с по-добра игра за тима на Берое, в който с активността си се отличаваше Хуан Карлос Пинеда. Големите опасности пред вратата на Мартин Величков обаче липсваха.

В края на първата част Спартак имаше шанс да поведе, но Ромееш Ивей не успя да преодолее Артур Мота.

През второто полувреме играта на терена загрубя и твърдите единоборства следваха едно след друго. Това остави футболното надиграване на заден план и логично гол не падна.

Мурат Якин иска да остане начело на Швейцария

Все още обичам да бъда треньор и се гордея, че съм старши треньор на Швейцария, казва той

Ботев (Враца) почете  паметта на Илия Вълов

Ботев (Враца) почете паметта на бившия си треньор и легендарен вратар Илия Вълов

Проблем в Левски! Бурас пропуска реванша с Борац

Един от най-важните футболисти на Левски – Акрам Бурас, почти сигурно няма да бъде на разположение за реванша срещу Борац Баня Лука утре.

Българският футбол се обединява в подкрепа на Натали-Ирен

Българският футболен съюз подкрепя благотворителната кампания в помощ на 2-годишната Натали-Ирен от Варна, която се бори с изключително рядкото генетично заболяване Метахроматична левкодистрофия.

Ботев Пд удължи договора на защитник

Централният защитник Симеон Петров подписа нов договор с Ботев (Пловдив), съобщиха от футболния клуб.

Гриша Ганчев с шокиращи разкрития за купени мачове в България (ВИДЕО)

Левски купиха 14 , ние купихме 12