Берое картотекира новите си играчи за Ботев (Пд)

Берое картотекира новите си играчи за Ботев (Пд)

Дербито е в събота от 20,00 часа

Берое успя да картотекира всичките си четири нови попълнения Исмаел Ферер, Фелипе Чакартеги, Тиаго Сейхас и Мануел Монселио за предстоящото дерби срещу Ботев (Пд) от 12-ия кръг на efbet Лига, което ще се проведе в събота от 20,00 часа в Стара Загора.

Документите и на четиримата футболисти са оправени и те ще бъдат на разположение на старши треньора Хосе Луис Ачиари за двубоя срещу „жълто-черните“. Очакванията са доста фенове на двата отбора да дойдат на трибуните на Градския стадион. Двата отбора по традиция влагат голям заряд в това дерби. 

Хуанка Пинеда все още не се е прибрал в България след мачовете на националния отбор на Доминиканската република от Лигата на нациите зона КОНКАКАФ, където той и тимът му започнаха с две победи. Пинеда бе с ограничено игрово време и в двата двубоя срещу Бермуда и Доминикана.

От травми преди мача с Ботев Пловдив се оплакват Викторио Вълков и Стефан Гаврилов и тяхното участие в Битката за Тракия е поставено под въпрос.

Двубоят за Берое със сигурност пропускат наказаните Леандро Годой и Франко Рамос.

Според букмейкъра efbet Ботев е фаворит в предстоящия мач. Вероятността за победа на "жълто-черните" е 47,6 процента. Шансовете за равенство са 31,3%, а за успех на Берое 26,3%.

 Мартино: Духът ни е на много добро ниво

Левият защитник на ЦСКА Анжело Мартино увери, че футболистите в тима се опитват да дадат най-доброто от себе си във всеки мач и не се влияят от скандиранията "оставка" по адрес на старши треньора Христо Янев.

БФС проведе лагер с българчета от САЩ

Инициативата е част от съвместната програма на БФС и Soccerproxy USA, насочена към откриването, проследяването и развитието на перспективни състезатели с български произход

Янев преди Карабах: Трябва да повторим представянето си, но и да стигнем до гол

Треньорът на ЦСКА Христо Янев застана пред медиите преди утрешния сблъсък с Карабах от втория квалификационен кръг на Лига Европа

Чиликов: Левски трябва да убие еуфорията в домакините

„Левски има едно нещо, с което превъзхожда Университатя – това е скоростта“, категоричен е бившият нападател и скаут на „сините“ Георги Чиликов.

Левски два пъти е отпадал след 1:0 у дома, но не и при Веласкес

Резултатът и играта в първия мач на Левски срещу Университатя бяха добри, но пък оставиха реванша напълно отворен и всякаква развръзка е възможна.

Вальо Михов: Играчите на ЦСКА да усетят цената на емблемата, не парите

Бившият президент на ЦСКА - Валентин Михов продължава да бъде голям фен на любимия отбор и да следи отблизо всичко около него. Той се надява и вярва, че „червените“ ще отстранят Карабах и ще продължат в Лига Европа.