Берое с девето ново попълнение

Берое с девето ново попълнение

Нападателят Майк Севайос се присъедини към старозагорци

Берое официално подписа с нападателя Майк Севайос. Това съобщават на официалната страница на тима. Той е деветото ново попълнение на отбора за новия сезон. Играчът се присъедини към лагера на тима и вече тренира с новите си съотборници. За последно той е играл в испанския Грама.

Майк Алекзандър Севайос Ягуачи е на 22 г., роден е в Гаякуил, Еквадор, но от шестгодишен живее в Испания. Играе като нападател. Той е юноша на Малага, а освен това е играл в Атлетико Малагуеньо, Сан Рафаел и Грама.

Достанич: Положителен резултат

Старши треньорът на Славия Ратко Достанич, който пое отбора за трети път в кариерата си, изрази удовлетворение от равенството 1:1 срещу Ботев (Пловдив) в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

Иван Цветанов: Червеният картон обърка сметките

Временният треньор на Ботев (Пловдив) Иван Цветанов коментира равенството 1:1 със Славия на стадион "Христо Ботев".

По 10 от Ботев Пловдив и Славия завъртяха 1:1 (ВИДЕО)

По един червен картон за двата отбора

На живо: Лудогорец - Спартак Варна 0:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Феновете на Байерн Мюнхен скочиха срещу Жером Боатенг

Феновете на Байерн Мюнхен скочиха срещу пристигането на Жером Боатенг в клуба

Христо Янев: Трябва да трупаме победи за самочувствие

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев говори пред медиите на летището в София преди заминаването на отбора за Варна

НА ЖИВО: Ботев Пд - Славия 1:1, двата отбора с по 10 на терена

Срещата на "Колежа" следете тук

Лудогорец замени Куртулуш за мачовете в Лига Европа

Лудогорец се възползва от новото правило на УЕФА и замени контузения Едвин Куртулуш с израелския национал Идан Нахмиас за оставащите минимум 6 мача от основната фаза на Лига Европа, става ясно от официалния сайт на евроцентралата

Отбор от Бундеслигата си хареса национал на България

Тим от Първа Бундеслига си е харесал български национал, твърдят медиите в Белгия