Берое се раздели с нападател

Берое се раздели с нападател

Вижте с кого

Берое официално се раздели с нападателя Тонислав Йорданов след споразумение между двете страни, съобщиха от старозагорския футболен клуб. Играчът бе привлечен в началото на календарната годината и записа участие в 19 срещи на тима, в които отбеляза 6 попадения.

„Ръководството на Берое благодари на Йорданов за съвместната работа и му желае успех занапред!“, написаха от Берое.

24-годишният Йорданов, който е юноша на Литекс, влезе като резерва в първите две срещи на старозагорци от efbetЛига през този сезон. 

В кариерата си бившият младежки национал на България е играл още в Литекс, ЦСКА-София, Етър и Ард

Сангаре: Левски трябва задължително да спечели мача с ЦСКА

„Ако изпълним плана си, ще победим без проблем“, смята нападателят

Фамилия Вуцови дари 1000 лева за спасението на Спартак (Варна)

„Благодарим за подкрепата“, пишат от Спартак (Варна)

Стана ясно кой е осъдил Спартак (Варна) пред ФИФА

Причина за наказанието са неизплатените премии към бившия играч Кристиян Илич в размер на €16 000

Официално: Вижте всички санкции и глоби след кръга в efbet Лига

Дисципа оповести решенията си след последните мачове от елита и от Втора лига

Звезда на Лудогорец претърпя операция

Бърнард Текпетей се очаква скоро отново да е в игра

БФС обяви рефера на дербито, върна Кабаков

Вижте всички съдийски наряди

Левски се обърна към феновете си за дербито с ЦСКА

„Сините“ призоваха притежателите на сезонни карти да освобождават местата си, ако няма да са на стадиона

Ръководството на Локо Пловдив скочи след решението на БФС

От ръководството на Локомотив (Пловдив) изразиха категорично несъгласие с решението на Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз, която по-рано днес обяви решението си да присъди служебна загуба на "черно-белите" с 0:4 в градското дерби Ботев

Разкриха жестоките наказания за Ботев Пд и Локо Пд

Пловдивските Локомотив и Ботев отнесоха сериозни глоби и наказания заради прекратеното дерби на града под тепетата