Без прошка: ЦСКА 1948 II разби Марица и се бетонира на върха във Втора лига

Без прошка: ЦСКА 1948 II разби Марица и се бетонира на върха във Втора лига

Йосков наниза два гола за столичани

Дубъла на ЦСКА 1948 остава на върха във Втора лига и след 16-ия кръг на първенството. Днес “червените” стигнаха до нова победа, след като надвиха Марица (Пловдив) с 3:0 у дома. Валентин Йосков бесна за своя тим, като вкара два гола (24 и 28), а през второто полувреме Александър Александров добави още едно попадение, с което оформи и крайният резултат.

Домакините получиха право да изпълнят дузпа още в 23-ата минута, след като Валентин Йосков бе фаулиран в наказателното поле. Нападателят на ЦСКА 1948 застана зад топката и не сбърка, като откри резултата. 4 минути по-късно отново Йосков блесна и удвои. При една от продължителните атаки на “червените” нападателят реши да пробва късмета си от дистанция, а това се оказа и правилното решение, защото ударът му прониза вратата на “пиратите”.

В 70-ата минута домакините сложиха точка на спора, след като Александров получи хубаво подаване в наказателното поле и с прецизен диагонален шут направи резултата 3:0.

Така “червените” записват” девети успех от началото на сезона и продължават да бъдат еднолично на върха. Отборът е с 32 точки и е на 3 пред втория Етър. Марица от своя страна е седми с 22 пункта.

Ивелин Попов: Оставам в Ботев, но не знам кой би се навил да дойде

Капитанът на Ботев Пловдив, Ивелин Попов, заяви пред медиите преди началото на лятната подготовка, че ще остане в клуба, въпреки сериозната неяснота около бъдещето

ОКОНЧАТЕЛНО: ЦСКА изгони Иван Дюлгеров

ЦСКА официално взе решение да прекрати договора на вратаря - Иван Дюлгеров

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“

Лудогорец изпревари Бенфика, ПАОК и Фенербахче на "VIVACOM CUP"

Динамо спечели турнира