БФС: Брахими няма право да играе срещу Монтана днес

БФС: Брахими няма право да играе срещу Монтана днес
Източник: БГНЕС

Дисциплинарната комисия към БФС обяви, че крилото на ЦСКА Мохамед Брахими няма право да играе в днешното гостуване на тима срещу Монтана

Причината е, че футболистът е с пет жълти картона и трябва да изтърпи санкция от един двубой. Първаначално Брахими не бе санкциониран и поради тази причина той попадна в групата на Христо Янев за тази среща. Оказа се обаче, че от комисиите във футболния съюз са забравили да внесат един от картоните и днес са коригирали грешката.

Ето какво четем по този казус на сайта на БФС:

"БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Дисциплинарна комисия

Решения  -  08.04.2026 г.

Съдийската комисия /СК/ при БФС сезира Дисциплинарната комисия /ДК/ при БФС, че в 8 – ми кръг на ППФЛ /efbet Лига/  в електронното първенство не е вписан жълт картон на Мохамед Амин Брахими – състезател на ПФК „ЦСКА“ София.

Предвид горното ДК препоръчва на СК да бъде вписан по служебен път наказателния картон по надлежния ред.

За получен пети жълт картон в срещата от 28 кръг  на ППФЛ /efbet Лига/ с  ПФК „Берое“, ДК наказва  Мохамед Амин Брахими – състезател на ПФК „ЦСКА“ София със спиране на състезателни права за една среща и глоба в размер на127.82 евро.

Новият стадион на Левски вече е в процес на проектиране

Първата реална стъпка към построяването на новия стадион на Левски вече е факт. Преди няколко седмици започва проектирането за съоръжението, което ще е дом на "сините", пише "24 часа".

Теодор Иванов преди Карабах: Отборът ни е готов

Бранителят на ЦСКА Теодор Иванов говори пред медиите на Летище "Васил Левски" преди отпътуването на "армейците" за Азербайджан.

Вдигат ас на Дунав преди мача с Лудогорец

В лагера на Дунав могат да си отдъхнат

Вангелов влязъл в съблекалнята след Славия

Изпълнителният директор на ЦСКА Вангел Вангелов е влязъл в съблекалнята и е имал сериозен разговор с футболистите след равенството със Славия в първия кръг от шампионата.

В Румъния настръхнаха преди мача с Левски, очакват ад на „Герена“

В навечерието на двубоя между „Левски“ и румънския Университатя (Крайова) от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, спортните издания в северната ни съседка отделят сериозно внимание на предстоящия сблъсък, пише БГНЕС.

ЦСКА 1948 с тежък старт в Европа срещу опитния Спартак Търнава

Мачът е тази вечер в 21:30 часа