БФС обяви програмата до края на сезона в елита

БФС обяви програмата до края на сезона в елита

Вижте мачовете по дни и часове

Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата до XXX кръг в Първа лига. Така всички срещи в следващия повече от месец са с изяснени дата и час. Всичко на този етап приключва на 21-ви април с двубой между ЦСКА 1948 и Хебър от 19:00 часа. 

XXVІ кръг

28.03 /петък/
Локомотив Сф - Спартак Вн 16.15
Ботев Вр - Хебър 1918 Пз 18.45

29.03 /събота/
ЦСКА 1948 - Крумовград 12.15
Черно море - Славия 14.45
Септември Сф - ЦСКА-София 17.15

30.03 /неделя/
Берое - Арда Кж 13.30
Локомотив Пд - Лудогорец 16.00
Левски - Ботев Пд 18.30

XXVІІ кръг

01.04 /вторник/
Спартак Вн - Ботев Вр 16.15
Славия - Септември Сф 18.45

02.04 /сряда/
Арда Кж - Черно море 14.15
Ботев Пд - Берое 16.45
ЦСКА-София - Локомотив Сф 19.15

03.04 /четвъртък/
Хебър 1918 Пз - Локомотив Пд 14.30
Лудогорец - Крумовград 17.00
Левски - ЦСКА 1948 19.30

XXVІІІ кръг
05.04 /събота/
Черно море - Ботев Пд 16.30
Ботев Вр - ЦСКА-София 19.00

06.04 /неделя/
Крумовград - Хебър 1918 Пз 12.15
Локомотив Сф - Славия 14.45
Берое - Левски 17.15

07.04 /понеделник/
Септември Сф - Арда Кж 15.00
Локомотив Пд - Спартак Вн 17.30
ЦСКА 1948 - Лудогорец 20.00

XXІX кръг

11.04 /петък/
Спартак Вн - Крумовград 16.30
Берое - ЦСКА 1948 19.00

12.04 /събота/
Ботев Пд - Септември Сф 14.00
ЦСКА-София - Локомотив Пд 16.30

13.04 /неделя/
Арда Кж - Локомотив Сф 15.00
Левски - Черно море 17.30

14.04 /понеделник/
Славия - Ботев Вр 17.30
Хебър 1918 Пз - Лудогорец 20.00

XXX кръг

18.04 /петък/
Локомотив Сф - Ботев Пд 14.00
Черно море - Берое 16.30
Крумовград - ЦСКА 19.00

19.04 /събота/
Ботев Вр - Арда Кж 14.00
Локомотив Пд - Славия 16.30
Лудогорец - Спартак Вн 19.00

21.04 /понеделник/
Септември Сф - Левски 16.30
ЦСКА 1948 - Хебър 1918 Пз 19.00

Пряка битка между ЦСКА и ЦСКА 1948 за играч на Берое

ЦСКА 1948 е направил запитване за условията за привличането на футболистите Карлос Алгара и Хуанка Пинеда от Берое, съобщиха за БТА от управата на старозагорския клуб

ЦСКА взима португалеца от втори опит, брои 500 000 евро

Халфът бил предложен и на Левски

Бабангида: Левски трябва да търси още голове в Азербайджан

Бившият футболист на Левски Емил Ангелов – Бабангида коментира пред „Мач Телеграф“ представянето на „сините“ срещу Спартак Вн, спечелено на „Георги Аспарухов“ с 2:1. Той разкри и очакванията си за срещата със Сабах в четвъртък. „Абсолютно закономерна победа за Левски. Спартак Варна очаквано игра по-затворено и дебнеше за грешки. За съжаление Левски не успя да вкара повече попадения, но най-важно е, че спечели. Да, стана една грешка в края на мача и Спартак се възползва от нея. Вкараха гол, но това не повлия на крайния изход от срещата. Левски игра добре. Видях динамика в играта и идея. При 1:0 за нас се търсеше бързо още един гол и така и трябва. Това беше шампионска победа за Левски. Бих казал, че до момента в първенството това беше един от най-важните мачове, предвид това, което предстои в Европа. На практика тези мачове са едни от най-важните. Да, ясно е, че като дойдат дербитата с ЦСКА и Лудогорец, тогава ще се раздадат играчите, но те трябва да го правят и в тези мачове срещу по-непретенциозните тимове от елита. Много важни три точки за „сините“ бяха тези и се взеха. Момчетата заслужават поздравления“, започна Бабангида. „Сега трябва да са концентрирани за срещата със Сабах. Според мен Сангаре ще липсва на отбора. Той много сили хвърли в първата среща, а и не само срещу азерите. Много се раздава момчето. Постоянно пресира противниковите бранители и много бързо скъсява дистанциите. Бърз е и експлозивен. Всеки един треньор мечтае за такъв нападател, който толкова много да се бори. Да, той не е типичен голмайстор, но играе със сърце и оставя всичко на терена. Всички момчета се раздават и трябва да ги поздравим. За мен сега от първата минута ще е тежко. Левски не бива да пази резултата! Трябва да се гонят още голове и да играем дисциплинирано. Футболистите трябва да знаят, че се отива в Азербайджан за победа, а не да се пази този гол преднина! Очаквам да видим и домакински натиск в първите 15-20 минути и трябва да отговорят! Сега Сабах ще играят по-отворено и Левски трябва да се възползва!“, заяви той.

Бивш играч на Славия и младежки национал ще играе за Виетнам

Международната футболна федерация (ФИФА) е дала официално разрешение на Чунг Нгуен До да представлява националния отбор на Виетнам, съобщава Bongda24h.vn.

Веласкес с личен рекорд в Левски

Вижте какъв

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро