БФС пусна Етър да играе "на светло" у дома

БФС пусна Етър да играе "на светло" у дома

За мачовете, които са планирани на осветление, етърци ще трябва отново да пътуват до Ловеч

 Спортно-техническа комисия на БФС, Решение - 27.07.2017 г

 
- На база решение на Лицензионната комисия и приключилите ремонтни дейности по отстраняване на нередностите на ст. Ивайло, ФК "Етър-ВТ" ще играе срещите си от Първа лига предвидени в светлата част на денонощието на ст. Ивайло, град Велико Търново.
 
За мачовете, които са планирани на осветление, етърци ще трябва отново да пътуват до Ловеч, чийто стадион е заявен от тях за такива случаи.
 
- На база решение на Лицензионната комисия и отстранените забележки на приемателната комисия по приемане на стадион Българово, ПФК "Нефтохимик Бс 1962" - Бургас ще играе домакинските си срещи на ст. Българово.
Лудогорец: Днес е големият ден

"Орлите" вдигат 14-а поредна титла

Нов проблем пред Илиан Илиев

Треньорът ще бъде лишен от услугите на централния защитник Влатко Дробаров и нападателя Уеслен Жуниор

Много дилеми за състава пред Илиан Илиев

"Моряците" се изправят срещу Арда

Играчите на Спартак Вн тръгват с празни джобове за Пловдив

"Соколите" не получиха дължимите пари

Ще вдигне ли Лудогорец 14-та след победа над Левски

Дербито в Разград започва в 19,30 часа

Разкриха колко ще плати Лудогорец за основен футболист

"Орлите" ще откупят Ерик Маркус

Официално: Силвия Радойска поема женския футбол в Лудогорец

С това стратегическо решение клубът затвърди амбицията си да развива женския футбол на най-високо ниво

Легенда на Берое: Чужденците няма да вземат клуба и да го преместят в Аржентина

"Берое може да вземе трите точки, но честно казано си мисля, че срещата ще завърши наравно", каза Радко Калайджиев преди мача с ЦСКА

ЦСКА без шестима срещу Берое

"Червените" обявиха групата си