Билети от 20 и 35 лв. за феновете на ЦСКА

Билети от 20 и 35 лв. за феновете на ЦСКА

"Армейците" се изправят срещу новака в елита ФК ЦСКА 1948

Новакът в елита ФК ЦСКА 1948 постави високи цени на билетите за предстоящото домакинство на ЦСКА. Феновете на 31-кратния шампион на България ще могат да посетят двубоя срещу сумата от 20 и 35 лв. съответно за секторите "Г" и "В".

 
Припомняме, че в отбора на домакинтие има бум на положителни тестове за COVID-19, поради което поискаха отлагане на въпросния мач. БФС обаче не удовлетвори тяхното желание и срещата ще се проведе по график.
 
Ето и цялото съобщение от клубния сайт на ЦСКА:
 
Армейци,

След като БФС потвърди официално, че предстоящият ни двубой с ФК "Централен спортен клуб на армията 1948" от плейофите на ППФЛ ще се състои както е заложен по програма на 7 май (петък) от 20:00 часа, Ви уведомяваме, че домакините на срещата ще предоставят на истинската армейска публика общо 1900 билета за Националния стадион "Васил Левски", разпределени както следва:

- 900 билета за "Лъвчето" на сектор "Г" oткъм "В" в блокове 34, 35 и 36. Цената на тези билети ще бъде 20 лева и ще се влиза през входове 16 и 17.

- 1000 билета за целия сектор "В" с цена 35 лева. Достъпът ще се осъществява през входове 14 и 15.

Билети ще могат да се закупят в деня на мача от касата до фен магазина на стадион "Българска армия", която ще отвори в 10:00 часа сутринта и ще работи до края на първото полувреме, както и от касата на улица "Гурко".
 
Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.