Билетите за ЦСКА-Левски са в продажба, 11 000 места са буфер

Билетите за ЦСКА-Левски са в продажба, 11 000 места са буфер

Билетите за предстоящото дерби между ЦСКА и Левски от 23-тия кръг на efbet Лига вече са в продажба

Срещата е на 2 март (неделя) от 14:00 ч. на Националния стадион „Васил Левски“, като за "червените" фенове са отредени Сектори "А" и "Г", а за "сините" - "Б" и "В". Цените са между 15 и 25 лева. 

На стадиона могат да дойдат максимум 32 000 зрители на 43-хилядния “Васил Левски”. Причината е, че по изискване на полицията са затворени цели 10 блока - 15, 16, 17, 18, 31, 32, 33, 34, 35 и 36. Това значи, че зрители няма да бъдат допускани в половината на сектор “В” откъм “Г” и лъвчето на сектор “Г”. Също така в лъвчето на сектор “Б” откъм “А”, както и блок 15 в сектор “А”.

Феновете на ЦСКА могат да се сдобият с входни талони на касите пред Сектор А на ст. „Васил Левски“ на ул. „Гурко“ от днес до 2 март (работно време 10:00 до 18:00 ч.), както и в официалния фен магазин пред ст. „Българска армия“ (10:00-19:00 ч.). Притежателите на абонаментни карти на ЦСКА могат да посетят двубоя с тях.

Привържениците на "сините" могат да се сдобият с пропуски за срещата на касата пред сектор А на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, като работното време е всеки ден от 10:00 до 19:14 часа

В деня на мача пропуските ще се продават до началото на второто полувреме на двубоя (15:00 ч.).

 

Тунчев: Доказахме, че става с български играчи

Александър Тунчев заяви, че е доволен от селекцията на Арда, включваща трима българи – Антонио Вутов, Бирсент Карагарен и Георги Николов

Новият треньор на Берое: Не знам дали ще спазваме правилото за 4 българи в състава

"Аз съм реалист и нищо не искам да обещавам"

Ивелин Попов: Оставам в Ботев, но не знам кой би се навил да дойде

Капитанът на Ботев Пловдив, Ивелин Попов, заяви пред медиите преди началото на лятната подготовка, че ще остане в клуба, въпреки сериозната неяснота около бъдещето

ОКОНЧАТЕЛНО: ЦСКА изгони Иван Дюлгеров

ЦСКА официално взе решение да прекрати договора на вратаря - Иван Дюлгеров

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си