Бившият юридически съветник и директор на Ботев (Пловдив) - Рашко Стоянов, е дал "жълто-черните" на частен съдебен изпълнител. Това разкриха "канарчетата" на страницата си във Фейсбук. От клуба пък обвиняват Стоянов, че по-рано в сряда е нахлул в базата и е тормозил служител на клуба.
"Днес един човек, представящ се за голям ботевист, бивш служител на клуба – Рашко Стоянов, прекрачи всякакви граници.
Тази сутрин той е нахлул на базата, като се е държал арогантно и е тормозил една от жените, служещи в клуба.
След като е бил помолен да напусне клубната база, днес следобед големият ботевист даде любимия си клуб на частен съдебен изпълнител.
Причината за действията му са неизплатени заплати към него, дължими от бившите му работодатели.
Същият този човек преди няколко седмици се опита да върне ключа за стадион „Христо Ботев“ на кмета на Пловдив.
Всички сме наясно колко е тежка ситуацията в клуба, множество хора направиха финансов жест към любимия си отбор, но явно за Рашко Стоянов заплатата е преди всичко.
За нас такива хора нямат място на стадиона, поради което взехме мерки Рашко Стоянов да не влиза на територията на стадион „Христо Ботев“.
С уважение,
Илко Копарански – Член на Съвета на Директорите", гласи позицията на Ботев (Пловдив).