Бивш играч на ЦСКА и Славия подсили Септември (София)

Бивш играч на ЦСКА и Славия подсили Септември (София)

Николай Дюлгеров преди това се опита да си намери отбор зад граница

Бившият футболист на ЦСКА, Славия и Миньор (Перник) Николай Дюлгеров ще продължи кариерата си в третодивизионния столичен Септември. Дефанзивният полузащитник опита да си намери отбор зад граница, но след като това не се е случило, се присъединява към водения от Николай Митов тим, съобщава официалната страница на Септември.

 

Дюлгеров е роден на 10.03.1988 година в София, юноша е на Левски. Освен в България, той има и опит в първенството на Казахстан, където играе за Спартак Семей.

 

В момента Септември е на 6-о място в първенството на Югозападната трета дивизия с 13 точки, далеч зад водача ЦСКА, който има 27.

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек

Атанасов: Целта на Добруджа е оставане в групата

Треньорът на добричкия тим коментира загубата от Черно море

Етър повали Янтра с голове на нови попълнения

"Болярите" победиха с 2:0

Илиев: В атака бяхме добре, но в защита не толкова

Треньорът на Черно море говори след контролата срещу Добруджа

Хебър загуби от румънския Стяуа във втората си контрола за деня

По-рано днес отборът от Пазарджик надви Ботев Ихтиман

Черно море победи Добруджа по изразителен начин на "Тича"(ВИДЕО)

Варненци вкараха четири гола на новака в елита