Бивш играч на ЦСКА може да поеме Черноморец (Балчик)

Бивш играч на ЦСКА може да поеме Черноморец (Балчик)

Вижте подробности

Бившият футболист на ЦСКА, Черно море, Локомотив (Пловдив) и редица други родни клубове Ели Маркес е сред вариантите за нов треньор на Черноморец (Балчик) за треньорския пост, твърди Дарик.

В момента втородивизионният тим е без наставник след раздялата с Мартин Христов. Бразилецът е сред обсъжданите имена за треньор на отбора. Той вече има опит като такъв в Беласица, Оборище и Банско.

Президентът на отбора от "Белия град" не пожела да коментира кой ще бъде треньор на отбора. Той заяви, че в края на работната седмица ще обяви лично името на новия наставник.

Хамилтън с най-добрата обиколка на тестовете оъ Формула 1 в Барселона

Мерцедес натрупа най-много километи

Добруджа загуби последната си проверка в Турция

Добруджа отстъпи с 0:2 на арменския Алашкерт в последната си проверка по време на лагера в Турция.

Локомотив (София) загря за efbet Лига с успех над Спортист (Своге)

Столичани рестарират сезона срещу шампиона Лудогорец

Двама финалисти на Australian open: Наше момче на снимка с Алкарас

Димитър Кисимов и суперзвездата Карлос Алкарас се снимаха за спомен след впечатляващите си победи в първия турнир от Големия шлем за сезона – Откритото първенство на Австралия.

Нов в ЦСКА 1948: Харесвам ресторантите в София

Германският бранител на ЦСКА 1948 Андре Хофман говори пред клубната телевизия за първите си впечатления от българския футбол и новия етап в кариерата си.

Локо (Пд) пусна билетите за Ботев, Черно море и Спартак

Клубът стартира продажба на специални тройни билети