Бивш нападател на ЦСКА и Локо (Пд) избра Сибир

Бивш нападател на ЦСКА и Локо (Пд) избра Сибир

Втородивизионният руски клуб още чака документите на Абушев, за да го картотекира

Бившият нападател на софийските ЦСКА и Славия Рангел Абушев ще продължи кариерата си в руския втородивизионен ФК Сибир.
Абушев днес официално подписа договор за 2,5 години, съобщи официалният сайт на отбора от Новосибирск.

От клуба уточниха, че той все още няма право да играе, но ще бъде картотекиран, веднага след като получи необходимите документи за работа в Русия.

26-годишният нападател стартира миналия сезон в кипърския втородивизионен Енисос Паралимни, а през зимата премина в Марек Дупница, за който реализира 1 гол в 8 мача в "А" група. Той е играл още за Локомотив (Пловдив), Берое, Марица и Вихрен Сандански.

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек

Атанасов: Целта на Добруджа е оставане в групата

Треньорът на добричкия тим коментира загубата от Черно море

Етър повали Янтра с голове на нови попълнения

"Болярите" победиха с 2:0

Илиев: В атака бяхме добре, но в защита не толкова

Треньорът на Черно море говори след контролата срещу Добруджа

Хебър загуби от румънския Стяуа във втората си контрола за деня

По-рано днес отборът от Пазарджик надви Ботев Ихтиман

Черно море победи Добруджа по изразителен начин на "Тича"(ВИДЕО)

Варненци вкараха четири гола на новака в елита