Бивш нападател на ЦСКА подписа с Омония

Бивш нападател на ЦСКА подписа с Омония

Килиън Шеридън ще носи №9 в Кипър

Бившият нападател на ЦСКА Килиън Шеридън подписа договор с един от водещите кипърски отбори Омония, съобщиха от клуба. 26-годишният ирландец премина медицински прегледи и подписа договора си с Омония. Шеридън ще носи фланелка с номер 9 в новия си отбор.

Ирландският нападател премина в ЦСКА от Селтик през 2010 година, но не успя да се наложи при "армейците" и бе преотстъпен. През последните два сезона Шеридън игра за друг кипърски тим - АПОЕЛ, като за 46 мача вкара 8 гола.

 
Ники Михайлов с критика към Слетльо Вуцов за гола на ЦСКА

Шампион не се става в дербитата

Бивш капитан на ЦСКА спира с футбола

Централният защитник на Пирин Благоевград и бивш капитан на ЦСКА и националния отбор Николай Бодуров ще прекрати състезателната си кариера през зимата.

Годой най-често стреля към противниковата врата в първенството ни

Най-скъпото лятно попълнение на ЦСКА Леандро Годой започна да навлиза във форма и в последните си 4 мача има 3 гола с екипа на "червените".

Англичанин дойде на проби в Локо Сф

Английско крило е дошло на проби в Локомотив София.

Парадокс с футболист на Левски

Бразилският ляв бек Майкон безспорно е най-добрият футболист на Левски от началото на сезона.

Феновете на Левски са №1 в България

Феновете на Левски са №1 в България. Това показа анализ на "ultras.bg", който съпоставя клубовете по средна посещаемост на мачовете до XV кръг на Първа лига.

Недялков готов за Септември

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков ще бъде готов за гостуването на Септември София след паузата в шампионата.

ЦСКА чака 1 милион евро за Фаетон

Националът на Гваделупа блести за Цюрих, швейцарците планират да го откупят през лятото

Веласкес подписа с агентите на Аморим

Мениджърската агенция AS1 е базирана в Лондон