Бивш съдия стана председател на съвета на БФС в Бургаска област

Бивш съдия стана председател на съвета на БФС в Бургаска област

Николай Желев е новият председател на Областния съвет на БФС в Бургас. Той сменя на поста Емил Табаков, който остава на работа в регионалния футболен център, но на друга длъжност

Николай Желев е новият председател на Областния съвет на БФС в Бургас. Той сменя на поста Емил Табаков, който остава на работа в регионалния футболен център, но на друга длъжност. 53-годишният Желев е бивш футболен съдия с опит в "А" и "Б" групите, а също така е и делегат на БФС. Работил е в сферата на МВР, а от няколко години е в ОС на БФС в Бургас. Решението за смяната е взето от Антон Попов, който пък е новият заместник-изпълнителен директор на БФС по футболните въпроси. До скоро Попов беше Началник на Направление първенства и турнири, но след някои промени тази пролет, е първият човек в БФС след президента Борислав Михайлов, който ще се занимава изцяло с футболните въпроси. Борислав Попов пък е изпълнителен директор по административните казуси. 

Треньорът на Астън Вила уверен в отбора си

Увереността на мениджъра Унай Емери се повишава заради формата на отбора, тъй като Астън Вила се стреми да увеличи победната си серия до двуцифрен брой.

Локомотив (София) отвори клубен магазин за феновете си

От столичното Локо приемат и онлайн заявки до днес

Руски борец:  Ще направя всичко, за да оправдая очакванията на България

Състезателят по борба свободен стил Шамил Мамедов категорично е настоявал да се присъедини към националния отбор на България. Това каза пред ТАСС Михаил Мамиашвили, президент на Руската федерация по борба.

Манчестър Юнайтед готви солидна селекция

Манчестър Юнайтед не е напълно удовлетворен от работата си на последния трансферен пазар и с цел да промени посоката, ръководството на „Олд Трафорд“ вече е очертало ключови приоритети и нови идеи за подсилване на състава.

Локо Сф намери заместник на Галчев

Локомотив София е на път да намери заместник на Патрик-Габриел Галчев, пише „Мач Телеграф“.

"Синя" легенда: Левски може да отстрани Лудогорец

Легендата на Левски Войн Войнов даде своята оценка за представянето на Левски през есента. И не скри, че е доста приятно изненадат от развръзката, която настъпи. 

Левски е шампион на годината в efbet Лига

Вижте годишната таблица в елита

„Сините“:  Всеки иска фланелката на Левски

Левски се заигра със съперници

Душан Косич хвали дербито на Пловдив в Словения

"Този сезон направихме крачка напред, Локо Пд се стабилизира"