Бивш вратар на ЦСКА става треньор на "Армията"

Бивш вратар на ЦСКА става треньор на "Армията"

Радостин Станев е фаворит да поеме поста треньор на вратарите

Бивш страж на ЦСКА е фаворит да стане треньор на вратарите  на „Армията. Засега за поста най-усилено се спряга бившият вра­тар на ЦСКА Радостин Ста­нев, пише "Тема Спорт".

В момента той е част от треньорския щаб на Ло­комотив Сф и до вчера не бе дал положителен отговор на офертата на червените. Много е вероятно и той по­добно на Методи Деянов да отреже ЦСКА, тъй като е наясно, че треньорите на "Ар­мията" се сменят твърде често.

Преди да потърси Станев, Радуканов се е обаж­дал и на Петко Петков, но той е предпочел да остане в Ботев Пловдив.

Както Novsport.com вече съобщи, ЦСКА ще обяви новия треньор на вратарите във вторник. Това заяви старши треньорът на червените Милен Радуканов вчера на брифинга преди мача с Локо (Пд). До този мач треньор на вратарите е Оливер Ковачевич.