Бившият футболист на Славия и Нафтекс подсилва Тунджа (Ямбол)

Бившият футболист на Славия и Нафтекс подсилва Тунджа (Ямбол)

В последните няколко дни Венцислав Алдев води разговори със спонсорите на клуба Жельо Петков и Галин Илиев.

Бившият футболист на Славия, Нафтекс и Монтана Венцислав Алдев изненадващо може да пристигне в третодивизионния Тунджа (Ямбол), научи БТА. В последните няколко дни той води разговори със спонсорите на клуба Жельо Петков и Галин Илиев.

33-годишният полузащитник е юноша на белите, но в А група няма мачове за тях. През юни изтече тригодишният му договор с Монтана, а след пристигането на новия старши треньор Стефан Грозданов не му беше предложен нов.

Грозданов предпочете да доведе девет играчи от бившия си отбор Пирин (Благоевград). Алдев водеше разговори с Банско, но остана разочарован от ниската финансова оферта.

Сега може да пристигне в кандидата за промоция в Б група Тунджа, където ситуацията е по-добра от много отбори в Б група. В последната контрола Тунджа завърши 1:1 с Ботев (Гълъбово), а утре е поредната им проверка с Мастер (Бургас) в Айтос. Ако Алдев дойде в Ямбол, той ще бъде шестото попълнение с опит в елита.

Досега синьо-белите от Ямбол са привлекли Петър Кънчев от Видима-Раковски, Марко Марков от Калиакра, бившите играчи на Несебър и Черноморец Николай Жечев и Петър Гаргов, както и Николай Стойчев от Нефтохимик.

Фондация ЦСКА събра близо 60 000 лева за Любо Пенев

Фондация ЦСКА продължава активната си кампания в подкрепа на легендата на „червените“ Любослав Пенев, който в момента провежда лечение в Германия

Младите звезди на Черно море се местят в Дания

Берк Бейхан и Николай Златев ще посрещнат празниците в Скандинавия

Шамил Мамедов получи разрешение да се състезава за България

За допускането на родения в Дагестан борец гласуваха петима членове на управата

Ресторантът на Пеп Гуардиола в Манчестър затвори окончателно

Ресторант "Таст" бе специализиран в гастрономическата каталунска кухня

Гьоко иска петима нови в Спартак Варна

„В постоянен контакт съм с шефа на клуба Алекс Илиев и знаем какво търсим на пазара", каза специалистът

Левски вдига акциите на Марин Петков

"Сините" планират да продадат крилото

Майкъла: Папазки е много висок клас предприемач

"За ЦСКА е много голяма чест, че този човек дойде при нас", каза Георги Илиев

Разкриха колко ще плати ЦСКА за второто си ново попълнение

"Червените" се подсилват с бразилец

Берое и Лудогорец затварят футболната година у нас

Срещата е днес от 17:30 часа