Боби Михайлов не се знае дали ще се кандидатира за поста в БФС

Боби Михайлов не се знае дали ще се кандидатира за поста в БФС

Новината обяви член на Изпълкома

Борислав Михайлов може и да не се кандидатира за нов мандат като президент на БФС. Това заяви вицето на Боби - Атанас Фурнаджиев. Конгресът е през февруари.

 

"От самия Боби не съм чувал дали ще се кандидатира отново за президент на БФС. Със сигурност обаче ще има опозиция. Няма нищо вярно в слуховете относно Наско Сираков и Любо Пенев и техния апетит към поста. Такава кандидатура няма, никой не я е издигал, никой не я е съобщавал.

 

Постигна се не малко във футболно естество през последните години. Самият Борислав Михайлов е признат и в Европа, и в цял свят - бе избран в Комисията за развитие на футбола във ФИФА, член е на Изпълкома на УЕФА", каза Фурнаджиев пред "Спортал".

Скръбна вест! Легендарният Янко Динков ни напусна

Човекът, победил Байерн (Мюнхен) на стадион “Бончук”

Левски "пусна завесите" на тренировките преди ЦСКА 1948

Представителният отбор на Левски продължава с подготовката за мача от 2-ия кръг на плейофите в efbet Лига срещу ЦСКА 1948

Левски ще плаща по-солена глоба от ЦСКА след дербито

Вижте всички наказания след кръга

ЦСКА надъха феновете преди Лудогорец: Заедно като юмрук!

Ръководството на ЦСКА призова феновете за подкрепа и обединение преди решителната среща с Лудогорец от турнира за Sesame Купа на България

Черно море е в успешна серия срещу Арда

Преди неделния сблъсък на „Арена Арда“ отборът на Черно море е без загуба от Арда в четири поредни мача в елита.

Сангаре тренира на пълни обороти с Левски

Добрите новини за Левски продължават да идват една след друга.