Боримиров скочи на съдиите: Ощетиха ни умишлено

Боримиров скочи на съдиите: Ощетиха ни умишлено

От играта на отбора съм доволен, от съдийството не

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров заяви при прибирането на отбора на летище "Васил Левски" в София, че е много доволен от представянето на тима в реванша с португалския Спортинг Брага от втория кръг на квалификациите в Лига Европа, но съдийството е изиграло решаващ фактор от отпадането на българския отбор.

Левски загуби с 0:1 след продължение, като това бе и общият резултат от двата мача. "Сините" обаче имаха напълно основателни претенции за дузпа още през първото полувреме на мача в Брага, когато играч на португалския тим спря топката с ръка в собственото си наказателно поле.

"От играта на отбора съм доволен, от съдийството не. Ще обясня и защо. Видяхте колко бързо бе прегледана ситуацията, когато ни отмениха нашия гол, а когато имаше дузпа за нас, тази ситуация не се разгледа. Аршинът просто не е еднакъв. Това се прави умишлено. Не е ОК. С играта си зарадвахме нашите фенове, но тази ситуация бе още в началото на мача и той можеше да се развие по съвсем друг начин. Няма как, когато си ощетен и ограбен, това да не повлияе на футболистите. Първото продължение имаше 3-4 добавени минути, а когато в края ние натиснахме, имаше само една добавена минута. Емоционално не знам дали има умора, но физическа такава има. Надявам се до неделя да си поемем въздух до мача със Славия. Надявам се феновете да дойдат и да ни подкрепят, за да можем да вземем положителната емоция и да я пренесем за следващия мач. Сабах е сериозен съперник и ако го подценим, ще имаме сериозни проблеми", каза Боримиров при завръщането на отбора.

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България