Боримиров загатна, че ще има още трансфери в Левски

Боримиров загатна, че ще има още трансфери в Левски
Източник: БГНЕС

Изпълнителният директор на Левски - Даниел Боримиров, даде изявление пред медиите на летище „Васил Левски“ в София преди отпътуването на отбора за Босна и Херцеговина

„Сините“ започват участието си в новия сезон с гостуване на Борац Баня Лука в първия предварителен кръг на Шампионската лига във вторник, 7 юли, от 21:30 часа.

Тимът на Хулио Веласкес ще търси добър резултат още в първия двубой, а Боримиров изрази увереност, че съставът е подготвен за предстоящото европейско предизвикателство.

„Мисля, че сме добре подготвени за този мач и се надявам в утрешния мач да го покажем. Подсилихме се, по-силни сме от миналия сезон, от миналата година. Надявам се това да го покажем още в утрешния мач“, започна шефът на „сините“.

„Всеки отбор, който се е класирал в този формат, заслужава уважение. Ние ще подходим с необходимото уважение. С играта си ще затвърдим твърдението им, че сме неудобен съперник. Надявам се от мач на мач да ставаме все по-добри“.

„Ако не подходим максимално сериозно като отбор, може да дойде неприятна изненада, но мисля, че това няма как да се получи. Всеки един от нашите футболистите живее с мисълта за утрешния мач“. 

„Не обичам да давам прогнози, нашето желание е да победим още утре. Важното е тактическите задачи, които са поставени, да бъдат изпълнени“. 

„Разбира се, че реваншът (в София) е важен за нас. Нашият 12-ти играч ще бъде с нас. Всеки един мач е важен за нас“.

„Трансферният прозорец е отворен до септември, така че всичко е възможно да се случи“. 

„С кое надградихме спрямо миналата година? Класата на футболистите, които взехме“, завърши Боримиров.

Станислав Генчев: Първото полувреме бе най-слабото от началото на сезона

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Станислав Генчев говори след поражението на тима с 0:1 от Ботев (Враца) в двубой 6-ия кръг на efbet Лига

Тодор Симов: Надявам се, че идват по-добри дни

Наставникът на Ботев (Враца) беше много щастлив след успеха с 1:0 над Ботев (Пловдив) Тодор Симов, с който врачани сложиха точка на негативната серия

Гибона: Мачът на Левски с АЕК няма да е толкова труден

Легендата на Левски - Божидар Искренов, сподели, че мачът на "сините" с АЕК няма да е чак толкова труден.

Ботев Враца матира Ботев Пловдив за първи успех през сезона (ВИДЕО)

Преслав Боруков беше героят на врачани

НА ЖИВО: Локомотив Пд - Арда 0:0, червен картон и греда

"Смърфовете" търсят излизане от кризата, следете тук

НА ЖИВО: Ботев Враца - Ботев Пловдив 1:0

Битката на стадион "Христо Ботев" следете тук