Борислав Михайлов и Димитър Илиев обсъдиха развитието на българския футбол

Борислав Михайлов и Димитър Илиев обсъдиха развитието на българския футбол

Вижте подробности

Министърът на младежта и спорта Димитър Илиев прие президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов на работна среща, по време на която бяха обсъдени перспективите за развитие на българския футбол, съобщава сайтът на БФС.

По време на събитието бяха дискутирани възможностите за финансиране на детско-юношеския футбол, съвместни инициативи и инфраструктурни проекти.

Голяма част от обсъжданите теми са залегнали в дългосрочната Стратегия за развитие, приета от Общото събрание на БФС, което се проведе през миналата година. Реализацията на програмите и проектите по нея са приоритет в работата на футболната централа в пряко сътрудничество с местните и държавните структури.

Само през последните 5 години БФС, благодарение на активната си работа по програмите на УЕФА и ФИФА, успя да финансира и да реализира инфраструктурни проекти за над 12 милиона лева в над 20 населени места у нас, а в момента на различен етап на изграждане са още 8 нови терена.

Николай Минков влезе в "клуб 200" на родния елит

Железният бранител игра срещу Септември днес

Илиан Илиев обяви групата за мача с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за срещата с Арда от 24-ия кръг на efbet Лига

Христо Арангелов: Очаквам да победим Черно море

Старши треньорът на Септември (София) Христо Арангелов говори след поражението от Ботев (Пловдив) с 0:2 в града под тепетата

Балтанов: Доволен съм, но можем и по-добре

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов изрази задоволство след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Емерсон: Благодаря на Бог за победата!

Южноамериканската звезда на Ботев (Пловдив) Емерсон Родригес, който е собственост на Лудогорец, говори след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Бивш съотборник на Любо Пенев: Каза ми, че е решен да живее

Ел Голеадор продължава да показва силен дух