Борисов и Иванов присъстваха на първата копка за осветление на стадион "Дружба"

Борисов и Иванов присъстваха на първата копка за осветление на стадион "Дружба"

Футболът се играе заради феновете, обяви лидерът на ГЕРБ

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и президентът на БФС Георги Иванов взеха участие по време на първата копка на новото осветление на стадиона "Дружба" в Добрич. Събитието се състоя само часове преди домакинството на Добруджа на Ботев (Враца) от 6 кръг на еfbet Лига.  

"Футболът се играе заради феновете - обяви Борисов. - Хората от Добрич заслужават отборът на града Добруджа да играе на собствения си стадион. Вече осигурихме 2,2 млн. лв., с които ще бъде оправено осветлението на стадиона. С общи усилия на правителството за спортна инфраструктура в момента се инвестират много средства. Надявам се на подкрепа и от Българския футболен съюз, защото добружданци го заслужават. Това че от години в този район не е инвестирано не е по вина на кмета."

Присъстваха още кметът Йордан Йорданов, Деница Сачева – народен представител от ПП ГЕРБ, председателят на Общинския съвет Красимир Николов, областният управител Живко Желязков, общински съветници, представители на БФС.

Архиерейският наместник на Добричка духовна околия Георги Дочев освети начинанието.

Министерството на младежта и спорта съобщи, че на Добруджа са отпуснати  2 218 788 лв. за новото осветление на стадион "Дружба".

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават