Боруков аут от националния заради контузия

Боруков аут от националния заради контузия

Вижте подробности

Нападателят на Арда Преслав Боруков напусна лагера на мъжкия национален отбор преди приятелския двубой с Албания във вторник (17 октомври) в Тирана. Причината е контузия, която няма да му позволи да вземе участие в контролната среща, съобщиха от БФС.

Боруков игра едно полувреме в срамния мач за „лъвовете“ с Литва, завършил при резултат 0:2. Нападателят на Арда не се отчете с нещо значимо на Националния стадион „Васил Левски“ и след почивката на мястото му влезе Георги Русев.

Двубоят с Литва бе трети за Боруков с националната фланелка. В предната квалификация с Черна гора, загубена с 1:2, 23-годишният играч отбеляза и дебютния си гол за „трикольрите“.

За клубния тим на Боруков - Арда, предстои домакинство на Лудогорец идната неделя.

Даниел Димов: Бях на 20 дни от инвалидност

Имам достоен заместник в лицето на Берк Бейхан, казва капитанът на Черно море

Веласкес говори пред медиите днес

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес ще даде пресконференция преди двубоя от 32-ия кръг на efbet Лига срещу Лудогорец

Левски на финал за Купата при 18-годишните

Юношите на Левски до 18 години се класираха на финала за Купа БФС!

Лудогорец и ЦСКА в битка за нападател

Лудогорец е стартирал офанзива за привличането на крилото на азербайджанския Зира Салифу Сума, твърди Africafoot.

Първо в NS: Спартак Варна успя да задържи треньора

След като Павлин Николов развърза кесията и спаси лиценза на Спартак Варна, клубът ще постигне и втора голяма цел в близките дни.

Макун: Трябва ни постоянство

Защитникът на Левски Кристиан Макун даде интервю пред медиите във Венецуела. Това се случи след равенството срещу Арда 1:1 в първия плейофен кръг от efbet Лига.

Лудогорец стяга мащабна селекция през лятото

Лудогорец готви сериозна селекция за атака на същинската фаза на Шампионската лига. 

Ще има ново гласуване за метростанцията на ЦСКА

Това ще стане на 15 май

Хебър и Крумовград в люта битка за спасение

Следете мача с NOVSPORT.COM