Босът на Лудогорец пред Novsport.com: Атанас Курдов има договор с Лудогорец, въпреки че в момента не е част от колектива (аудио)

Босът на Лудогорец пред Novsport.com: Атанас Курдов има договор с Лудогорец, въпреки че в момента не е част от колектива (аудио)

"Той е наш футболист и е назначен на работа във футболем клуб Лудогорец Разград", обясни ситуацията Александър Александров

Президентът на Лудогорец (Разград) Александър Александров категорично отрече да има нещо вярно в информациите, че отборът ще се раздели с Атанас Курдов.

Последният премина в тима преди няколко седмици, но след това поиска да бъде освободен, за да може да се върне в Ботев.

Разградчани обаче не са склонни да се разделят с него. Днес обаче се появиха първите индикации, че двете страни са пред разтрогване.

Треньорът на тима от Източната "Б" група Ивайло Петев обяви при заминаването на тима за лагер в Турция, че Курдов вече не е футболист на отбора и ще доиграе сезона в Ботев.

Президентът на тима Александър Александров разясни цялата ситуация пред нашата медия.

"Значи, кратко, ясно и точно го казвам. Атанас Курдов си има валиден договор с Лудогорец (Разград) и е футболист на клуба. Това, дали се е присъединил към лагера или не, не искам да коментирам. Той е наш футболист и си има договор с Лудогорец. Освен това договорът е дългосрочен, а не за шест месеца, както беше оповестено в медиите", заяви Александров пред Novsport.com.

"Аз не искам да коментирам думите на никой, Ивайло Петев е старши-треньор. Курдов може да не е в момента част от колектива, от тима, който отива на подготовка. Може да не се разчита на него в близките шест месеца или една година. Вероятностите са много. Той не е част от колектива поради неизгладени отношения с него, но той си е футболист назначен на работа в профеисонален футболен клуб Лудогорец. Това, че не е с отбора, не значи, че не е футболист на Лудогорец. Нали разбирате разликата", допълни президентът на разградчани.

Запитахме боса на Лудогоерц, дали все пак има някакъв вариант младият нападател да заиграе под наем в някой дург клуб.

"Не искам да коментирам. За момента няма подадени официални запитвания към него. В договора си има посочена трансферна сума, която ние можем съответно да дискутираме. Но пак казвам, няма никакво движение по този въпрос,така, че Курдов си има валиден договор с нас", завърши Александров.

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Сула няма да напуска Черно море! "Моряците" задържат звездата си

Плъзнаха слухове, че той отива в Арда

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров в бенефиса на Мартин Камбуров

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров са следващите трима участници в бенефисния мач на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Адвокат: Говорих с Гонзо, Спартак Вн ще вземе лиценз

Адвокат Бранимир Балачев, който е член на УС на Спартак Варна, очакващ шест месеца съдебна регистрация, е убеден, че клубът ще вземе лиценз за следващия сезон.

Официално! Иван Стоянов е новият треньор на ЦСКА 1948

Досегашният наставник на представителния тим на столичани Александър Александров поема дублиращия отбор на ЦСКА 1948

Цунами готов за Лудогорец

Капитанът на Левски – Цунами, тренира пълноценно и може да вземе участие в предстоящото дерби срещу Лудогорец в Разград.

Берое организира среща с феновете и пусна билетите за ЦСКА

Поредната среща между футболисти на Берое с фенове ще се проведе утре във фен магазина на старозагорци, съобщават от клуба на официалната си страница във Фейсбук.

Бусато започна тренировки с топка

ЦСКА стартира активна подготовка за предстоящото гостуване на Берое в събота от 32-рия кръг на efbet лига.

Левски отчете 2024 г., вижте каква е печалбата на "сините"

Нетната печалба на Левски за отчетния период пък е 14,69 млн. лева.