Ботев и Левски в битка за холандско крило

Ботев и Левски в битка за холандско крило

Става дума за Върджил Мисиджан от Вилем II

Левски ще прави конкуренция на Ботев Пловдив за подписа на младежкия национал на Холандия Върджил Мисиджан.

 
По-рано днес бе съобщено, че 19-годишното дясно крило на Вилем II e трансферна цел на "канарчетата" за лятната им селекция.
 
"Сините" също проявяват интерес към таланта със суринамски корени, който през последния сезон изигра цели 34 мача в Ередивизи и вкара 4 гола, добавяйки 2 асистенции.
 
Високият 173 сантиметра офанзивен футболист играе еднакво добре и с двата крака, а в уважавания сайт "Transfermarkt.de" е оценен на 400 000 евро. Договорът му е до лятото на 2017 година.
 
Вилем II изпадна от елита, така че вероятно ще се раздели с футболиста през този трансферен прозорец и то за по-ниска от нормалната му цена.
 

Ако подпише с Левски, Мисиджан ще стане второто ново попълнение на "сините" след бразилския халф Рамон Лопес, който се очаква да подпише контракт с отбора в близките часове.

Черно море ще прекъсва неуспешна серия срещу Арда

Черно море ще гони първа победа на Арда у дома от две година насам

Левски посочи вратата на трима полузащитници

Трима играчи на Левски по всяка вероятност изиграха последните си минути със синия екип

Стана ясно каква е контузията на Мазир Сула

Полузащитникът на Левски - Мазир Сула, беше заменен принудително още в 26-ата минута на двубоя за SESAME Купа на България срещу Витоша Бистрица

Черно море срещу Арда в непредвидим сблъсък за Купата

Черно море и Арда се изправят един срещу друг в двубой от 1/8-финалите на Sesame Купа на България

Петър Станич: Много неприятно е да изпуснеш победата в последните минути

Сръбската звезда на Лудогорец не се зарадва на хикса с ПАОК

Хьогмо: Три гола срещу ПАОК е много добре, но трябва да подобрим някои неща

Треньорът на Лудогорец похвали и своя тим, и противника

Асен Митков благодари за голямата подкрепа

Той бе набеден от феновете на Левски за основен виновник за загубата от Славия

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин