Ботев (Пд) благодари на 15 387 души

Ботев (Пд) благодари на 15 387 души

"Канарчетата" впечатлени от подкрепата

Ботев (Пловдив) използва социалните си мрежи, за да съобщи, че на двубоя с Марибор снощи са присъствали точно 15 387 души.

Мачът бе част от първия квалификационен кръг в Лига Европа.

"Канарчетата" изиграха страхотен двубой и спечелиха на стадион "Христо Ботев" с 2:1 след попаденията на Антъни Уджа и Никола Илиев.

Ето какво написаха от Ботев (Пловдив):

"Неповторимата "жълто-черна" публика. В разгара на лятото, в сезона на отпуските вие все пак показахте, че Ботев е много повече от просто футболен клуб.

Благодарим ви!", написаха "канарчетата".

Изпратиха Александър Димитров за Турция с букет

Огромен букет получи селекционерът на националния отбор на България по футбол Александър Димитров на летище „Васил Левски“ в София

Кирил Котев: Искаме да завършим с точки

Директорът на националните отбори в БФС Кирил Котев се надява, че България най-после ще започне да печели точки и в Бурса утре „лъвовете“ ще покажат играта от първото полувреме в София през октомври

Черно море вдига основен играч на крака

Добра новина за наставника на Черно море Илиан Илиев.

Веласкес разпускал на СПА след загубата от ЦСКА

Треньорът на Левски е решил да зареди батериите след загубата в дербито срещу ЦСКА (0:1) със семейството си

Евтимов не отрече за трансфер в ЦСКА

Вратарят гледал дербито на живо

В Португалия: Наредиха нов в ЦСКА до Кристиано Роналдо

Бруно Жордао попадна в идеалния състав на седмицата

ЦСКА 1948 с благотворителен търг

"Червените" с подкрепа за малката Белослава от Русе

Футболист с 58 мача за Ливърпул на проби в Локо (София)

Джордан Айб изпада в депресия покрай COVID

Теодор Иванов: Не е добре ЦСКА да е на 6-о място, надявам се поне на топ 3

„Искам да покажем добрата игра от мача с Чехия и да победим Шотландия“