Ботев (Пд) напира за Евгени Йорданов

Ботев (Пд) напира за Евгени Йорданов

Ръководството на Ботев започна преговори с нападателя Евгени Йорданов, съобщиха от клуба.

Ръководството на Ботев започна преговори с нападателя Евгени Йорданов, съобщиха от клуба. 33-годишният футболист ще разтрогне договора си с Берое по взаимно съгласие и от управата на канарчетата смятат да го привлекат. За трансфера
настоявал лично старши треньорът на Ботев Милен Радуканов. Евгени Йорданов е играл в своята кариера във Велбъжд, Вихрен, Спартак (Вн), Македонска слава, ЦСКА, Амкар Перм и Марек. С армейците е двукратен шампион на България.
 
Жълто-черните проявяват интерес и към халфа на Етър Александър Младенов, който е син на Стойчо Младенов.
 

Очаква се през пролетта на следващата година да започне ремонтът на Източната трибуна на стадион "Христо Ботев", за който са отпуснати 950 000 лева от държавата. Ръководството на Ботев ще представи в скоро време проект в община Пловдив, за да може да бъде избран изпълнител. 

НА ЖИВО: Ботев (Враца) – ЦСКА 1948 (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

ФИФА спря трансферите и на Спартак (Варна)

Трети клуб от efbet Лига със забрана

ЦСКА започва утре подготовка за Левски, няма проблеми с контузии

В дните до Вечното дерби "армейците“ ще се готвят едноразово на клубната база в Панчарево

България U17 завърши с разгром европейските квалификации

Юношите разбиха с 5:0 връстниците си от Сан Марино

Илиян Филипов предложи детектор на лъжата на Венци Стефанов

Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) – Илиян Филипов, отговори на Венцеслав Стефанов след изказването на боса на Славия по-рано през деня

НА ЖИВО: Берое - Локо София 0:2

Следете срещата в Стара Загора тук

Венци Стефанов за Филипов: Като си се оакал, поне гледай малко да се забършеш

"Няма кой да ни оправи нещата, ако не си ги оправим сами", коментира босът на Славия

Левски започва да се готви за ЦСКА във вторник

"Сините" обявиха програмата си

Лудогорец обяви програмата си за мача с Ференцварош

Срещата е в четвъртък