Ботев (Пд) с ден почивка след загубата на "Герена"

Ботев (Пд) с ден почивка след загубата на "Герена"

"Канарчетата" започват подготовка за Септември във вторник

Отборът на Ботев Пловдив ще проведе първото си занимание за новата седмица във вторник. След като изиграха три мача в рамките на осем дни, "канарчетата" получиха ден почивка.



Подготовката на "жълто-черните" за предстоящия шампионатен мач срещу Септември София ще стартира на 6.11 в 15:00ч. Двубоят със столичния тим е в събота от 12:30ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912".

Легендите на Ботев (Пловдив) се завърнаха на „Колежа“

Славните играчи, донесли много радост на феновете, получиха абонаментни карти за новия сезон

Лудогорец пусна в продажба билетите за старта на efbet Лига

Онлайн билетите трябва да бъдат разпечатани на хартия

Севлиево представи двама гърци

Новите попълнения са под №11 и 12

ОФИЦИАЛНО: 5 клуба няма да спазват правилото за българи

Вижте кои ще плащат по 400 000 лв.

Нов в Арда: Надявам се да съм полезен в Европа

Бирсент Карагарен е избрал Арда (Кърджали) за следваща стъпка във футболната си кариера, тъй като е харесал клубната политика и налагания от треньора Александър Тунчев стил на игра.

Стамен Белчев: Доволен съм от младите, имат страхотни качества

Стамен Белчев говори пред медиите преди началото на сезона в Първа лига. В събота вечер от 20:00 часа той ще направи дебюта си начело на Септември при гостуването на шампиона Лудогорец в Разград.

Дебютант за Ботев Пд срещу ЦСКА

Стадион „Христо Ботев“ вече разполага с най-модерната LED-система в България, съобщиха от Ботев Пловдив.

Спартак Вн освободи двама директори

Спартак Варна обяви, че новият Управителен съвет вече е вписан в Търговския регистър. Веднага са били предприети и съответните действия и изпълнителният директор Иван Кирилов и техническият директор Панайот Кискинов са били освободени.

Кузманов отпадна от турнир от сериите Чалънджър в Бунсхотен

Димитър Кузманов отпадна във втория кръг на сингъл на турнира на клей от сериите Чалънджър в Бунсхотен (Нидерландия) с награден фонд 91 250 евро.