Ботев (Пд) с всички нови срещу Локо (ГО)

Ботев (Пд) с всички нови срещу Локо (ГО)

Картотеката на Фернандо Виана е уредена, а така също тези на Чворович, Виктор Генев, Лазар Марин и Антонио Вутов

Ботев (Пловдив) ще може да разчита на новото си попълнение Фернандо Виана още за гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) на 18 февруари в мача от 20-ия кръг на Първа лига. Това увериха от щаба на "жълто-черния" клуб.

Бразилският нападател бе привлечен през зимната пауза и на 29 януари подписа договор с "канарчетата" до лятото на 2018 година. Всички документи за картотекирането му в БФС са уредени.

Останалите нови футболисти на Ботев (Пловдив) Иван Чворович, Виктор Генев, Лазар Марин и Антонио Вутов също нямат проблеми с картотеките си.

Под въпрос в предстоящия двубоя за "жълто-черните" е Антонио Вутов, който получи травма по време на контролата с Верея и напусна терена още през първото полувреме.

Лекарският екип на Ботев прави всичко възможно да го възстанови. 

Феновете на Ботев (Пловдив): Наумов собственоръчно се е самонаранил

„Щеше да е смешно, ако не беше жалко!“, пишат от КПБП

Мощен Локо (Сф) смачка Берое - 3:1

Първа победа от 9 кръга на "червено-черните"

НА ЖИВО: Ботев (Враца) – ЦСКА 1948 (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

ФИФА спря трансферите и на Спартак (Варна)

Трети клуб от efbet Лига със забрана

ЦСКА започва утре подготовка за Левски, няма проблеми с контузии

В дните до Вечното дерби "армейците“ ще се готвят едноразово на клубната база в Панчарево

България U17 завърши с разгром европейските квалификации

Юношите разбиха с 5:0 връстниците си от Сан Марино

Илиян Филипов предложи детектор на лъжата на Венци Стефанов

Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) – Илиян Филипов, отговори на Венцеслав Стефанов след изказването на боса на Славия по-рано през деня

НА ЖИВО: Берое - Локо София 1:2

Следете срещата в Стара Загора тук

Венци Стефанов за Филипов: Като си се оакал, поне гледай малко да се забършеш

"Няма кой да ни оправи нещата, ако не си ги оправим сами", коментира босът на Славия