Ботев приема Хебър на "Колежа", а не в Пазарджик

Ботев приема Хебър на "Колежа", а не в Пазарджик

Ботев (Пловдив) обяви къде ще се играе първият шампионатен мач за 2025 година.

В него "канарчетата" ще срещнат Хебър, а през седмицата стана ясно, че "жълто-черните" са дали дума на "зелените" двубоят да е в Пазарджик. Това обаче няма да се случи, след като пловдивчани съобщиха, че мачът ще е на "Колежа", а решението е на спортно-техническата комисия към БФС.

Ето какво написаха от ПФК Ботев в социалните мрежи:

Програмата на Ботев Пловдив за предстоящите 6 кръга и Купата на България.

"Жълто-черните" подновяват първенството с домакинство на Хебър Пазарджик на 9-ти февруари (неделя) от 14:30 часа на стадион "Христо Ботев".

Преди това обаче "канарчетата" излизат във финален двубой с шампиона на страната Лудогорец за Суперкупата на 4.02 от 18:00 часа.

Билети може да намерите, както на касите в клубния магазин, така и онлайн

Котев: В Индонезия трябва да покаже следващата основа на националния отбор

“Още в началото обявихме, че ще бъдем с по-млади футболисти"

Валери Владимиров: В Милан всичко бе нов свят за мен (ВИДЕО)

Mодобрих тактическата си дисциплина в Италия, призна бранителят

ЦСКА с деветима национали

Вижте кои „армейци“ бяха повикани за предстоящите официални и приятелски мачове

Вход свободен за евроквалификациите на България U17 в Пловдив

От Ботев (Пловдив) съобщиха, че за двубоите на "Колежа" ще бъде отворена Трибуна "Изток",

Лудогорец ще играе контрола с румънци

Лудогорец ще играе приятелски мач с румънския елитен Фарул (Констанца) идния уикенд заради прекъсването в клубните първенства

Тодор Янчев също вика национали по спешност

Опорният полузащитник на столичния Септември Кубрат Йонашчъ бе извикан по спешност в младежкия национален отбор на България за евроквалификациите с Гибралтар (27 март) и Азербайджан (30 март)