Ботев Враца взима вратар от ЦСКА

Ботев Враца взима вратар от ЦСКА

Димитър Евтимов се е договорил с врачани

Вратарят на ЦСКА Димитър Евтимов е съвсем близо до преминаване в Ботев Враца, твърди „Тема Спорт“. 31-годишният страж се е разбрал за личните си условия и съвсем скоро трябва да бъде представен като ново попълнение под Околчица. В тима от стадион „Христо Ботев“ ще бъде изпълнено основното му изискване – да бъде титуляр. Именно по тази причина Евтимов се размина с Локомотив София. Той бе опция и за Локо Пд, но в крайна сметка бъдещето му изглежда свързано с Ботев Вр.

Бившият вратар на Нотингам Форест се оказа ненужен в ЦСКА през лятото след привличането на Иван Дюлгеров от Черно море. Той беше отдаден под наем на кипърския Кармиотиса, но изкара много кратък период там и се завърна в средата на есента. Продължи да се готви с първия отбор на армейците до зимата, а след това получи разрешение да си търси нов клуб.

Потвърдиха NS! Валентин Илиев смени Бойко Величков в ЦСКА

"Червените" обявиха преструктуриране на спортно-техническото си направление

ЦСКА отбеляза 61 години от рождението на Трифон Иванов

ЦСКА почете 61 години от рождението на бившия капитан на клуба Трифон Иванов.

Гьоко награди Спартак с два почивни дни

След класическата победа в битката на Варна треньорът на Спартак Гьоко Хаджиевски даде два почивни дни на играчите.

Aрда взима нападател от чужбина до дни

Сред равенството със Септември в София на старта (1:1), Арда записа първа победа в шампионата.

БФС утвърди програмата за 4 и 5 Кръг на efbet Лига

Българският футболен съюз, съвместно с Българската професионална футболна лига и Нова Броудкастинг Груп, утвърди програмата за срещите от четвъртия и петия кръг на efbet Лига.

Хулио задраска ново попълнение

Адриан Райчев продължава да е единственият, взет през лятото, който все още чака дебют