Божинов: Пожелавам на Левски победа срещу ЦСКА

Божинов: Пожелавам на Левски победа срещу ЦСКА

„Сигурен съм, че стадионът ще бъде пълен и двата отбора да направят спектакъл“

„Първо да честитя победата на Левски. Поздрави за всички, най-вече за моя отбор - Септември, за младите момчета, които играха на 100% - вложиха се, дадоха всичко от себе си, но за съжаление, както знаете, класата в двата отбора е различна.“

Това заяви нападателят на столичани Валери Божинов след отпадането им от турнира „SESAME Купа на България“, дошло след поражение с 0:2 от бившия му клуб Левски.

„В съблекалнята им казах, че дадоха всичко от себе си,но понякога има и други фактори. Тези момчета имат голям потенциал и големи качества. Дай боже да си повярват още повече, съм убеден, че ще израстват и дай боже догодина да ги гледаме в efbet Лига”, коментира Божинов, който не се появи в игра на стадион „Георги Аспарухов”, но остана доволен от атмосферата и феновете на Левски, които го посрещнаха с бурни овации.

„Все още ме държат жив, защото аз не искам да спирам. Гледам тези свежи млади момчета, те ме държат да имам тази воля за тренировки, да им помагам. Аз съм осем седмици с тях и виждам голям напредък. Първите седмици бяха тежки и трудни. Надявам се г-н Чандъров да даде време на г-н Славко Матич да направи всичко възможно, този отбор да има лице. За това трябва време. В България има млади и талантливи футболисти, но им трябва повече време и да се работи с тях. Благодаря на феновете на Левски за топлото посрещане. За мен е нещо велико да скандират моето име. Поклон за феновете. Пожелавам победа на Левски срещу ЦСКА, аз ще бъда на стадиона. Надявам се в неделя да бъдат номер 1, както винаги. Сигурен съм, че стадионът ще бъде пълен и двата отбора да направят спектакъл”, завърши Божинов.

Голям скандал около трансфера на Алекс Петков в Гърция, Шльонск публикува гневна декларация

Вижте какво написаха поляците

НА ЖИВО: Арда - Кауно Жалгирис 2:0

Родният тим ще брани гол аванс в Кърджали, следете тук

Ботев Пловдив сподели важна информация преди дербито с Берое

Берое стартира продажбата на билети за сблъсъка с Ботев Пловдив

Спартак (Варна) и Черно море със споразумение за гостуващите фенове на дербито

От Спартак Варна обявиха, че водят разговори с градския си съперник Черно море за споразумение, което да гарантира реципрочни и удовлетворяващи условия за гостите в мачовете помежду им

Контузия е провалила трансфер на договрено крило в ЦСКА

Изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков заяви днес, че “червените” са имали договорен трансфер на крило, но той е пропаднал ден преди да бъде подписан договорът заради контузия на играча

Първият казус, който Величков разреши в ЦСКА

Реших да стопирам изходящия му трансфер, обяви шефът за Чорбаджийски

Високо напрежение! ЦСКА извади трима от състава

Предложението е на Бойко Величков

Бойко Величков: Дошло е време за дела

Много ще внимавам с използването на лозунги, обяви новият спортен директор

Трима вратари в групата на Левски

Георги Костадинов част от разширения състав на Веласкес