Бранеков: ЦСКА е по-слаб от Лудогорец, ще ги бием

Бранеков: ЦСКА е по-слаб от Лудогорец, ще ги бием

“На терена в Своге и кон ще си счупи крака”, каза бранителят

Футболистът на Локомотив София - Алесандър Бранеков - изрази крайното си разочарование от условията на стадиона в Своге, където се проведе срещата от 19-ия кръг на А група срещу Лудогорец. Столичните “железничари” загубиха от шампионите с 0:1, а капитанът на тима допълни че и съдията е изиграл роля за изхода на срещата след червения картон на Кристиян Добрев.

 

“Наложи се да играем при такива тежки условия. На този терен и кон, ако излезе, ще си счупи крак. Не знам как допускат да се провеждат мачове на такива стадиони. Цял живот се мъчим на такива ниви. От 8-годишни си оставяме здравето на такива терени”, коментира бранителят.

 

Той допълни и че тревното покритие на съоръжението в квартал “Надежда” също е под всякаква критика и това пречи единствено на футбола и развитието на професионалистите.

 

“Мисля, че сме готови за мача с ЦСКА за Купата. Не изпитвам някакви по-особени чувства. В момента защитавам цветовете на Локомотив и мисля само за моя отбор. Лудогорец не показа нещо особено, просто червеният картон предопредели крайния резултат. ЦСКА е по-слаб от Лудогорец и имаме силите да ги бием. Това ще ни вдигне самочувствието”, завърши той.

Найденов: ЦСКА 1948 щеше да е с поне 5 точки на върха

Финансовият благодетел на “червените” отново скочи на съдиите

НА ЖИВО: Славия – Монтана 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Арда предлага нови договори на трима титуляри

В Кърджали започват голямото преподписване

Лудогорец и Арда ще опитат да излязат от кризите

Лудогорец продължава с търсенето на треньор, куп проблеми за Арда

ЦСКА 1948 и Черно море с ключов сблъсък в Бистрица

Tомов е новият пазител на „Тича“

Илиан Илиев определи групата на Черно море за ЦСКА 1948

Двама са аут за срещата

Челси разби Уулвс и излезе втори в Англия (ВИДЕО)

"Сините" вкараха три гола на противника през второто полувреме

Шопов и Осиек записаха загуба от лидера в Хърватия Хайдук и са на дъното (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 0:2

Двама халфове се завръщат в групата на Славия за домакинството на Монтана

Кристиян Стоянов и Исак Соле са на линия