Браян Морено: Идвам да постигна велики неща с ЦСКА

Браян Морено: Идвам да постигна велики неща с ЦСКА

Новото попълнение на "армейците" още не е тренирал с отбора

Последното ново попълнение на ЦСКА Браян Морено използва социалните мрежи, за да изрази радостта си след преминаването в клуба.

“Цялата слава и чест да бъде за теб, Боже мой. Щастлив съм да нося този екип и да бъда част от този страхотен клуб. Идвам с много надежда и желание да постигна велики неща. Благодаря ти, ЦСКА. Мечтите се сбъдват”, написа Морено във Фейсбук.

Колумбиецът се присъедини към новите си съотборници в събота, но кондиционното му състояние все още не е добро след изкарания в средата на месеца коронавирус. От треньорския щаб на “армейците” не рискуваха с пускането на колумбиеца в някоя от играните вчера две контроли.

Морено все още не е тренирал с основната група, като през уикенда проведе физически занимания във фитнеса с кондиционния треньор Кирил Динчев. 

Както е известно, крилото имаше проблеми и с пътуването от София до Белек - лошите метеорологични условия в Турция първо не му позволиха да излети от родната столица, а след това го принудиха да прекара повече от денонощие на летището в Истанбул. 

Георги Кабаков с наряд за плеойфите в Европа

Трети мач за българския съдия в ЕКТ през сезона

Девет играчи дебютират за Спартак в дербито на Варна

“Соколите” в търсене на първа победа през сезона

Илиан Илиев с три дилеми за състава за Битка за Варна

“Моряците” с казус преди градското дерби

ОФИЦИАЛНО: Левски представи национал на Северна Македония

Никола Серафимов пристига като свободен агент

25 поред и полуфинал за Синер в Синсинати

Защитаващият титлата си Яник Зинер победи Феликс Оже-Алиасим с 6:0, 6:2 и се класира за полуфиналите на турнира от сериите Мастърс в Синсинати с награден фонд 9.193 милиона долара.

ЦСКА изпусна защитник

ЦСКА няма да успее да привлече левия защитник на Лозана Спорт Морган Поати, който на практика бе договорен и се очакваше само кога точно ще пристигне в София за подпис.

Боримиров каза ще отлага ли Левски мачове заради АЗ Алкмаар

„Треньорът вчера каза ясно – всички сме доволни от начина, по който отборът играе и се развива. Левски ще надгражда и се стремим да бъдем по-силни с всеки мач“, заяви Боримиров.

Официално! ЦСКА представи  Бруно Жордао

Португалският халф пристига срещу 500 000 евро от полския Радомяк Радом

ЦСКА тренира с Делова, но без Скаршем

Полузащитникът на ЦСКА Улаус Скаршем тренира на облекчен режим заради контузия. Норвежецът се подготвя индивидуално и не се включи към заничанието на останалите си съотборници на базата в Панчарево.