Бразилски таран: Напускането на Аутуори ми попречи в Лудогорец

Бразилски таран: Напускането на Аутуори ми попречи в Лудогорец

Вижте какво заяви нападателят Жуниор Брандао

Бразилският нападател Жуниор Брандао коментира трансфера си от Лудогорец в Гояс. Той отиде там под наем за времетраенето на цялата 2019 г., като южноамериканците имат опция да го купят за постоянно.

Футболистът дойде в Разград в началото на септември и беше последният трансфер на тогавашния наставник на тима Пауло Аутуори. Той разкри, че привличането му е станало именно по настояването на специалиста, който малко след това напусна "орлите". За него бяха платени 1.5 млн. долара.

"Дойдох в Лудогорец по личното настояване на професор Пауло Аутуори. Имах период на адаптация към страната и стила на игра в България. Но по-малко от два месеца след пристигането ми, треньорът реши да напусне и това ми попречи."

"Знаех, че по принцип ще трябва да се боря много за мястото си в Лудогорец, но новият треньор не ме използваше. Видях, че няма да имам много възможности в България и затова реших да се върна в Бразилия. Щастлив съм, че съм част от Гояс и искам да спечеля много титли с отбора", сподели Брандао пред изданието Terra в родината си. 

Избягал от Спартак (Вн) отиде в Трета Бундеслига

Феликс Щраус има нов отбор

НА ЖИВО: ЦСКА - Олимпия Любляна 0:1

Меркез търси първи успех в подготовката

Сделка: Норвежки гранд уреди бранител на Лудогорец

В Разград търсят заместник на Аслак фон Витри

Българин ще играе в елита на Португалия

Ещрела Амадора обяви Атанас Чернев

Легенда на Италия призна голям грях срещу България

Имаше дузпа за България, призна Костакурта

WINBET и Милан стартират историческо за българския бетинг пазар партньорство

WINBET е и първата българска бетинг компания, която става партньор на водещ европейски футболен клуб от подобна величина

Първо в NS: Спартак Вн има нов треньор

Даниел Моралес подписа със "соколите"

Лудогорец пусна билетите за първия си европейски мач

"Орлите" приемат Динамо Минск на 9 юли

Официално: Ботев Пд продаде вратар в Германия

Ханс Кристиан Бернат подписа с Карлсруе