Бразилските звезди на Левски раздават автографи в събота

Бразилските звезди на Левски раздават автографи в събота

Любимците на феновете ще бъдат на "Герена" от 14:30ч. до 15:15ч.

Бразилските футболисти от отбора на Левски ще бъдат на разположение на привържениците за автографи и снимки този уикенд на "Герена", съобщават от клуба. Феновете също така ще могат да се сдобият със специална тениска с 20% отстъпка.

Събитието ще бъде проведено в събота между 14:30 и 15:15 часа. От 16:00 пък започва мач на дублиращия отбор.

"Любимците на феновете от траната на кафето ще направят поредната 'Синя фиеста' дори и без Левски да играе. В събота от 14:30 до 15:15 часа Уелтън, Цунами, Роналдо, Рикардиньо и Дарлан ще раздават снимки и автографи в клубния магазин в сектор "А". Заедно с това, ще можете да закупите и специалната тениска с цвета на Селесао с отстъпка от 20%", съобщават от клуба.

"След фиестата, всеки може да подкрепи втория тим на Левски срещу Балкан (Ботевград). Срещата е от 16:00 часа на изкуствения терен".

Делегатът на ФИФА лично занесъл топката на Николов след хеттрика

Дежурният делегат от Уругвай, който Световната федерация (ФИФА) е изпратила на мача България – Соломонови острови в първия кръг на турнира „FIFA Series 2026” в Индонезия, лично е занесъл топката, с която се игра на българския нападател Владимир Николов, призна учуден самият той.

50 000 гледат националите в Джакарта

Стадион „Гелора Бунг Карно“ в Джакарта, който утре ще приеме финалната среща от турнира „FIFA Series 2026” между домакина Индонезия и България няма да бъде пълен до краен предел, но вероятно ще посрещне около 50 хиляди зрители, очаква селекционерът на българския национален тим Александър Димитров.

Красимир Балъков на 60: Вярата и дисциплината водят към успеха (ВИДЕО)

Легендата на българския футбол Красимир Балъков отбеляза своя 60-годишен юбилей с участие в подкаста на Български футболен съюз.

Георги Иванов защити националите

В тима са млади момчета, които заслужават подкрепа, а вместо това биват нападани дори в моменти, когато печелят

Владимир Николов: Сбъднах мечта да вкарам за националния отбор

Владимир Николов заяви, че е осъществил една от най-големите си детски мечти – да отбележи гол с екипа на националния отбор на България.

Националите с официална тренировка 24 часа преди финала

Българският национален отбор по футбол ще проведе официална тренировка на терен "А" на стадион "Gelora Bung Karno Madya (GBK)" в Джакарта от 16 часа днес.