БСТ И БФС отбелязват 25 г. от златния гол на Емил Костадинов с турнир по джаги

БСТ И БФС отбелязват 25 г. от златния гол на Емил Костадинов с турнир по джаги

Късметлии от моментната лотарийна игра „Фен зона" на СПОРТ ТОТО са сред участниците в турнира

Всички помним 17 ноември 1993 г., когато Господ стана българин! Тогава в 90-ата минута на мача между България и Франция Емил Костадинов вкара втория си гол и след изключителна победа с 2:1 страната ни се класира за Световното първенство в САЩ.
 
За да отпразнува незабравимата годишнина от славната футболна победа, Българският спортен тотализатор и Българският футболен съюз организират състезание „Фен зона за джаги" на 17 ноември.
 
Името на турнира е вдъхновено от моментната лотарийна игра „Фен зона" на СПОРТ ТОТО, която увлече футболните запалянковци с печалби за над 36 000 000 лева. Тя се реализира в сътрудничество с Българския футболен съюз, а регистрацията на непечелившите талони донесе 10 професионални футболни джаги на изтеглени чрез жребий късметлии.
 
Масите за джаги ще бъдат връчени на новите им собственици лично от Емил Костадинов. Печелившите ще имат и възможността да се включат в турнира на 17 ноември, като се изправят лице в лице срещу едни от най-известните спортни журналист в България. Кой ще грабне купата на турнира, предстои да разберем.
 
Тази година ТОТОТО осигури 200 000 лева за купуване на професионални топки за 14-те български отбора от Първа лига - същите като тези, с които се играеха и мачовете на Мондиал 2018. Те се използват и в официалните срещи от нашето първенство.

 

Фратрия опрости дълг на Спартак (Варна)

Изключителни благодарности към клуба и цялото ръководство, пишат "соколите"

Черноморец (Бс) прие оставката на Стойков, отборът назначи временен наставник

Мирослав Кралев ще води отбора срещу Хебър

Спартак (Варна) запази лиценза си (ОБЗОР)

Усилията на новото ръководство, начело с Алекс Илиев дадоха резултат

Левски се скри преди мача с Добруджа

"Сините" със закрити тренировки

Две нови имена тренират с Локомотив Пловдив

"Смърфовете" проведоха поредна тренировка

Ясни са съдиите за кръга в efbet Лига, Гребенчарски ще свири ЦСКА 1948 – Лудогорец

Вижте реферите за домакинствата на Левски и ЦСКА

Спартак (Варна) моли за помощ Бойко Борисов и Теменужка Петкова

„Днес внесохме всички документи, изискани от лицензионната комисия към БФС", пишат от Спартак (Варна)

Проведе се втората работилница за предприемачески нагласи сред юношеските национали

Включиха се 19 футболисти

Треньорът на Спартак (Варна) с лоша новина за капитана

Гьоко Хаджиевски има проблем и с левия защитник за срещата с Ботев