Букарев: Никой не е разговарял с мен да се върна в Левски

Букарев: Никой не е разговарял с мен да се върна в Левски

Засега директор на „синята” школа остава Кирил Ивков

Бившият футболист и скаут на Левски Асен Букарев заяви, че на този етап никой от „Герена" не го е търсил за завръщане. Той бе спряган за пост в школата на клуба - първо се говореше, че може да стане директор, а след това и главен методист.

"Никой не е разговарял с мен. Няма развитие, не мога да потвърдя въобще такова нещо", каза Буки пред TV7.

През есента Букарев бе старши треньор на Славия. След лошия старт на първенството подаде оставка и бе заменен от Милен Радуканов.

Засега директор на „синята” школа остава Кирил Ивков, въпреки че бяха обсъждани и кандидатурите на Емил Велев и Пламен Николов.

В Турция: Бешикташ вади 5 милиона евро за Майкон

Левият бек на Левски - Майкон, е трансферна цел на турския гранд Бешикташ, твърди турското издание Fotomac

България ще играе контрола с Молдова в Кишинев

Срещата ще е на 5-ти юни

Бруно Жордао и Годой "висят" за Левски

Жълт картон за един от двамата ще означава, че са аут за Вечното дерби

Брахими е аут за Монтана, но на линия за дербито

Един от най-постоянните футболисти на ЦСКА през пролетта ще пропусне гостуването на „Огоста“ от междинния 29 кръг на efbet Лига

Сангаре е близо до завръщане в игра

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре се подложи на операция на дясното коляно в началото на месец март, след като получи травма по време на двубоя срещу Локомотив София, спечелен от „сините“ драматично с 4:3

Септември търси спиране на пропадането срещу Ботев (Враца)

Септември (София) приема Ботев (Враца) в последния двубой от XXVIII кръг на efbet Лига