Бултрасите искат среща със собствениците

Бултрасите искат среща със собствениците

Очаква се да бъде обсъдена за пореден път и най-болната тема на всички привърженици - строежът на "Колежа"

 Феновете на Ботев Пловдив поискаха среща с мажоритарния собственик на клуба в лицето на Сдружение "ПФК Ботев". Причината е бавещото се прехвърляне на акциите. Те трябва да преминат в ръцете на бизнесмена Георги Самуилов, но това все още не се е случило. Сдружението държи 61% от ценните книжа.

 
"Управителният съвет на "Клуб на привържениците на Ботев Пловдив" кани на среща мажоритарния собственик на ПфК "Ботев" АД в лицето на Сдружение "ПФК Ботев", на която да бъдат обсъдени най-наболелите въпроси, засягащи любимия ни клуб. Изразяваме желанието си тази среща да се проведе в максимално кратък срок и без присъствието на журналисти. "Клуб на привържениците на Ботев Пловдив" уверява своите членове, че те ще бъдат запознати със съдържанието на срещата след нейното приключване", се казва в съобщението на КПБП.
 
Очаква се да бъде обсъдена за пореден път и най-болната тема на всички привърженици - строежът на "Колежа".
 
"Трябва всички ние да се обединим и да се намери изход от тази ситуация. За да може наистина нещо да се случи на тази тема, а не само да говорим и да си обещаваме", каза президентът на Ботев Ангел Палийски.
 
Друга от фракциите - Bultras пък призова за пълна мобилизация за сблъсъка с Аудогорец в сряда на "Лазур". През лятото стадионът в Бургас прие три мача на канарчетата от Лига Европа - с Партизани Тирана, Бейтар Йерусалим и Марит-имо. И в трите срещи Ботев не загуби -1:0, 4:0, 0:0.
 
"Лятната епопея започна с купа, нека и да завърши с такава! Всички на Лазур като за последно! Мощна подкрепа към жълто-черните момчета и целия треньорски щаб! Гордеем се с вас, момчета! Горе главите и само напред! За Ботев! За Пловдив!", напусаха бултрасите.
Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час

БФС "удари" клубовете с над 14 000 евро глоби след първия пролетен кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 20-ия кръг в efbet лига