Бусато намекна за предстояща раздяла с ЦСКА

Бусато намекна за предстояща раздяла с ЦСКА
Източник: БГНЕС

„Благодарен съм за всеки ден от живота си и за всичко, което съм постигнал досега“

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато, който напоследък се превърна в резерва на далеч по-младия Фьодор Лапоухов, отправи интересно послание в социалните мрежи.

„Благодарен съм за всеки ден от живота си, за всичко, което съм постигнал досега. И вярвам, че бъдещето ми носи още по-големи постижения!“, написа Бусато.

Както е известно, договорът на Бусато изтича в края на сезона и по всичко личи, че няма да бъде подновен, пише „Мач Телеграф“.

Ради Цонев спечели дело във ФИФА срещу Тобол

Бившият полузащитник на Левски Радослав Цонев излезе победител в спор с казахстанския Тобол пред ФИФА. Футболистът носи екипа на клуба през миналия сезон, а през лятото се завърна в родното първенство.

Продължава благотворителният търг за Любо Пенев

Атанас Стоилов, който беше помощник на Любослав Пенев в тимове от родния елит обяви, че продължава благотворителният търг в подкрепа на легендарния голмайстор и треньор Любослав Пенев.

ЦСКА връща крило в предишния му отбор

Крилото на ЦСКА Кевин Додай ще продължи кариерата си във Влазня, като ще се завърне в родната си Албания, информира местното издание ShkodraSport.

Янтра взе халф на Ботев Враца

Полузащитникът Божидар Пенчев се присъедини към втородивизионния Янтра Габрово, съобщиха официално "ковачите". Той пристига в отбора като преотстъпен от Ботев Враца до края на сезона.

Иван Иванов доволен от Етър след 0:6 от Черно море

Изказване на треньора на Етър Иван Иванов след контролната среща между Черно море и великотърновския тим, завършила 6:0 за домакините.

Илиан Илиев: Контролите са едно, официалните мачове друго

Изказване на треньора на Черно море Илиан Илиев след контролната среща срещу Етър, завършила 6:0 за домакините.