Бусато вече е с каска и протектор и каза: Готов съм!

Бусато вече е с каска и протектор и каза: Готов съм!

Стражът на ЦСКА се възстановява от тежката контузия срещу Ботев Враца

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато продължава възстановяването си след ужасяващата контузия, която получи в мача срещу Ботев Враца.

Тогава Даниил Кондраков от врачани удари с коляно Бусато в лицето и стражът бе откаран в линейка към болница.

Сега Бусато пусна снимка на профила си в Instagram, на която е сложил специална защитна маска, каквато много футболисти си слагат, когато наскоро са наранили главата си. Освен маската, Бусато е и с протектор за зъби, което показва, че има проблем и в тази зона на лицето.Към снимката бразилецът написа: „Готов съм за следващия“, загатвайки, че ще може да се завърне към игра за ЦСКА в следващия мач на „армейците“, който е на 24 ноември срещу Лудогорец.

 

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров в бенефиса на Мартин Камбуров

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров са следващите трима участници в бенефисния мач на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Адвокат: Говорих с Гонзо, Спартак Вн ще вземе лиценз

Адвокат Бранимир Балачев, който е член на УС на Спартак Варна, очакващ шест месеца съдебна регистрация, е убеден, че клубът ще вземе лиценз за следващия сезон.