Чакат Томаш на Ботев - Левски днес

Чакат Томаш на Ботев - Левски днес
Източник: БГНЕС

Александър Томаш е очакван днес на трибуните на "Колежа", откъдето да изгледа мача с Левски.

Това ще е ясен знак, че именно той ще е новият постоянен треньор на канарчетата, който ще замени освободения Николай Киров. Още през уикенда Томаш е провел срещи с шефовете на жълто-черните. Тогава двете страни са постигнали принципна договорка. Но договор между тях не бе подписан. Това обаче може да се случи още днес, пише "Тема Спорт".

Любопитното е, че Александър Томаш почти до края на сезон 2023/24 бе треньор на градския съперник Локомотив Пловдив. След това той отиде в Спартак Варна, откъдето премина в ЦСКА. През миналия сезон обаче той се провали с армейците - загуби финала за купата срещу Лудогорец, както и баража за Лигата на конференциите от Арда, а преди това допусна редица сконфузни провали с Крумовград, Ботев Враца, Славия и тн.

Томаш ще работи в Ботев Пд с дългогодишните си асистенти Константин Мирчев (асистент) и Тодор Кючуков (треньор на вратарите), както и с Илиян Митрев (анализатор). В екипа му обаче няма да влезе легендата на Локо Пд Христо Колев-Бащата.

 
Синът на Вальо Станчев прави фурор с Черноморец Балчик

Под ръководството на Ивайло Станчев отборът е лидер след седмия кръг с пълен актив от 21 точки

Лудогорец обяви програмата си за мача с Бетис

Двубоят е в четвъртък

Левски без основен футболист срещу Ботев Пд

"Сините" обявиха групата си

Гочето: Безсилието в ЦСКА е плашещо

Футболистите са вцепенени от страх, отчете легендарният треньор

Ас преподписва с Лудогорец

Двете страни на финалната права на преговорите

Левски влиза като фаворит в мача с Ботев Пд на "Колежа"

Ботев Пловдив приема Левски в отложен мач от шестия кръг на елита

Поредна раздяла в ЦСКА

Цветан Ценков идва при "червените"

Треньорът на Берое се закани на Левски

Берое също е отбор с история, обяви Сагерас

Орела бесен: Елементарна грешка доведе до гол

Продължаваме напред и няма как да се отказваме, обясни треньорът на Добруджа