3. Чавдар (Етрополе) вкара 7 в контрола

Чавдар (Етрополе) вкара 7 в контрола

Тимът разби Сливнишки герой

Контролната среща между Чавдар (Етрополе) и Сливнишки герой (Сливница) завърши с резултат 7:0.

Двата отбора ще бъдат съперници и в Югозападната Трета лига през новия сезон, като очакват през следващата седмица да научат и жребия си.

Етрополци, които миналата година не успяха да се преборят за промоция, тази година отново са сред претендентите за влизане във Втора лига.

През първото полувреме на мача падна един гол, който бе дело на НиколайБотев в  4-та минута.

До края на първата част малшанс преследваше етрополци и все нещо малко не им достигаше да вкарат втори гол още до почивката.

През второто полувреме тимът воден от старши треньора Йордан Юруков отбеляза шест гола.

В рамките на 16 минути паднаха нови четири гола, като най-напред 2:0 направи Тони Стоичков в 52-та минута след изпълнение на корнер и точен удар с глава. Андон Гущеров отбеляза в 61-та минута за 3:0, Иван Иванов покачи на 4:0 в 63-тата.

Андон Гущеров в 68-та минута направи 5:0. След него дойде ред и на Павел Головодов в 80-та минута и Андон Гущеров в 81-та минута оформиха крайния резултат.

Половин час преди края на мача, гостите от Сливница останаха с 10 човека на терена след отсъждане на червен картон за техен играч.