Черната мамба: След шест месеца може да дойда в Левски

Черната мамба: След шест месеца може да дойда в Левски

"Сега трябва да работя здраво, за да се оправя и да отида в Левски"

"Знам, че имам оферта от Левски. Остават ми шест месеца здрава работа в Партизан. Все още не съм готов за Левски. Възможно е да отида след шест месеца в Левски. Но в момента не съм готов за Левски." Това призна сенегалският нападател на Партизан Ламин Диара.
 
„Сините” се отказаха да го привличат, след като, по думите на президента Иво Тонев, неговият мениджър не си вдигал телефона или го изключвал, когато спортният директор Георги Иванов на няколко пъти правел опити да се свърже с него. След това левскарите, които иначе го бяха договорили за 220 000 евро, спрели да се интересуват от Черната мамба, както е прозвището на футболиста и взеха под наем Жуниньо от Славия. Диара обаче не крие желанието си да заиграе един ден на „Герена”.
 
„Да, бих играл в Левски, защо не”, казва той пред „Дарик”. „Знам, че това е добър отбор в България. Не е проблемът в мениджъра ми. Просто аз не съм готов да отида в Левски.”
 
Диара бил много щастлив в Партизан, но до края на договора му оставали още шест месеца.
 
Нападателят добавя: „Бях контузен и наскоро започнах да играя отново. Сега трябва да работя здраво, за да се оправя и да отида в Левски.”
 
Смяташе се, че Диара бил готов да играе за предложената му заплата - 17 000 евро. Но имал още едно изискване. Играчът държал да получи 100 000 евро на ръка. Той отрече подобно нещо.
 

„Не е вярно, че искам много пари. Много съм щастлив тук.” 

ФАКТ: Станислав Генчев е новият треньор на Локо София

44-годишният специалист подписа договор за следващите два сезона.

Томаш подава оставка при победа над Арда?

При класиране за евротурнирите неговият договор автоматично се подновява.

УЕФА покани Георги Иванов на финала в Мюнхен

Президентът на БФС ще пропусне бенефиса на Мартин Камбуров

ЦСКА готви мощен удар

Трима класни играчи подписват при победа в Кърджали

Локо Сф може да си върне Франса

Той изкара две години при червено-черните в периода 2022-24, като бе привлечен от Станислав Генчев

Ясни са възможните съперници на Левски в Лига Европа

"Сините" заслужиха място във втория по сила континентален клубен турнир, след като завършиха на второ място в българската Първа лига

Изненада: Алекс Колев може да се озове в Израел

Става въпрос за Израел, където Апоел Тел Авив проявява интерес към него

Лудогорец следи под лупа двама от ЦСКА

Става въпрос за Станислав Шопов и Марселино Кареасо.

Локо Пд брани мястото си в елита срещу Марек

Домакините са в ролята на потенциалните изпадащи, докато южняците се борят най-накрая да се завърнат в първия ешелон на българския футбол