Черно море е аутсайдер в контролата със Слован Либерец

Черно море е аутсайдер в контролата със Слован Либерец

Вижте подробности

Черно море е аутсайдер в предстоящата контрола със Слован Либерец. Така поне смята букмейкърът Inbet, който приема залози за победа на чешкия тим при коефициент 2,00. Равенството е оценено с 3,50, а евентуален успех на "моряците" с 2,88.

Мачът е утре от 12,00 часа българско време в Алания, където отборът на Черно море е на подготовка до началото на февруари.


Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски говори пред медиите след пресконференцията, на която „смърфовете“ официално представиха новия си генерален спонсор.

Българин извежда Лудогорец за първа тренировка

Тодор Живондов ще изведе Лудогорец на първата тренировка, пише „Тема Спорт“.

Локо Пд подписа с нов спонсор

Новото партньорство беше обявено на специална пресконференция в София

Ботев разтрогна с трима

Ботев (Пловдив) се раздели по взаимно съгласие с футболистите Алекса Мараш, Таилсон и Талес да Силва, съобщиха от клуба.

Раздяла на „Армията“

Улаус Скаршем приключи с ЦСКА

Ключови играчи на Спартак Варна поскъпнаха

Благодарение на Спартак Варна Димо Кръстев и Борис Иванов повишиха трансферните си цени, след като през изминалата пролет изиграха първия си полусезон в елита.