Черно море ще продължи с победите и след паузата

Черно море ще продължи с победите и след паузата

Вижте подробности

Черно море ще продължи успешното си представяне в първенството и в домакинския мач с Берое след паузата. Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,52. Равенството е оценено с 4,10, а евентуален успех на гостите със 7,00.

Мачът на "Тича" е на 15 септември от 20,00 часа. В момента "моряците" са на второ място в класирането с актив от 20 точки, две по-малко от лидера Локо (Пд). Берое заема четвърта позиция с 13.

Съперникът на Арда в Европа се подсили с нов нападател

ХИК Хелзинки, който е съперник на Арда Кърджали във втория квалификационен кръг от Лигата на конференциите, привлече Висенте Бисижен под наем от Абърдийн

Виктор Попов се контузи, аут е за Испания и Грузия през септември

Българският национал Виктор Попов получи контузия в клубния си отбор Корона Киелце

ОФИЦИАЛНО: Левски представи Мазир Сула

Вицешампионът Левски официално привлече атакуващия полузащитник Мазир Сула

В Полша: Левски се разбра с Ракув за Марин Петков

Ръководството на Левски е постигнало договорка за продажбата на Марин Петков на полския вицешампион Ракув Ченстохова, информира местното издание Sportowefakty

Черно море с важна информация за феновете преди мача с Истанбул Башакшехир

"Моряците" уточниха, че всички билети трябва да бъдат принтирани

Емил Равначки е новият на областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

Емил Равначки е новият на  областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

РАЗКРИТИЕ: Славия уреди Илиян Стефанов

Илиян Стефанов е най-новото попълнение на Славия

Левски тренира в пълен състав преди Брага

Всички футболисти на Левски участваха в днешната последна тренировка преди утрешното домакинство на португалския Брага от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов"

“Левски” – „Брага“ е разпродаден, но все още имаш шанс да отидеш на мача!

От ПФК „Левски“  официално обявиха, че билетите за домакинския мач срещу „Спортинг“ (Брага) са разпродадени!