Черно море: Ще търсим трите точки срещу Левски

Черно море: Ще търсим трите точки срещу Левски

"Моряците" тренират без 4-ма национали

Тренировка на стадион „Тича” проведе в сряда тимът на „Черно море”. От групата отсъства вратарят Георги Китанов, който е на лагер сбор с националния тим до 19 г. и игра в контролата с Македония.
 
„Морето” гостува на „Левски” в неделя, като срещата от 5-ти кръг на плейофите на Топ 7 е с начален час 19,30 ч.
 
“Моряците” влизат в двубоя със “сините” със самочувствието на непобедени в мачовете от втората фаза на А група досега (1 успех и 3 ремита) и ще търсят трите точки срещу момчетата на Елин Топузаков.
 
Още трима таланти от ДЮШ на „Черно море” са повикани от селекционера на тима U19 Мето Деянов. За лагера от 6 до 9 април са призовани Мартин Костадинов, Кристиян Пешков и Александър Попов.
 

Младите таланти на „Черно море” пък отвяха конкуренцията на турнира по футбол 9, който се проведе на стадион “Балканфарма” в Разград. Родените през 2003 г. записаха 2 разгромни победи (6:0 с „Добруджа” и 5:0 с „Лудогорец”) и равенство – 1:1 с „Аристон”. След изиграването на този кръг от надпреварата „Черно море” е едноличен лидер във временното класиране. 

Компани: Напълно концентриран съм върху мача с Хофенхайм

"Целта беше да върна трофея в Мюнхен", каза треньорът на Байерн

Козирката на новата "Армия" придобива все по-завършен вид

На видеото ясно се виждат два нови конструктивни елемента

Карлос Алкарас е на финал в Рим (ВИДЕО)

След победа над Лоренцо Музети

Рами Киуан стана вицешампион на Световната купа във Варшава

Националът отстъпо на узбекистанец

Атанас Атанасов: Футболистите ми са заразени от идеята да печелят

"Трябваше да треперим, защото не си реализирахме ситуациите", каза треньорът на Добруджа

Никола Цолов даде 9-о време в квалификацията на "Имола" (ВИДЕО)

Това класиране на Цолов означава, че той ще стартира четвърти от втора редица в спринтовото състезание утре

Добруджа обърна Пирин и прати Монтана в еfbet Лига (ВИДЕО)

"Орлетата" поведоха в Добрич, но отстъпиха с 1:2

Пиастри и Норис продължиха доминацията на Макларън в Емилия-Романя

Пиер Гасли от Алпин свали Ръсел от третото място

Селман Насар разтрогна договора си с Хебър днес

Френският полузащитник е приключи с отбора от Пазарджик