Черноморец Бургас намери съперник и за последната си контрола

Черноморец Бургас намери съперник и за последната си контрола

"Акулите" се изправят срещу третия отбор на Лудогорец

Черноморец Бургас намери съперник и за последната свободна дата през зимната пауза. "Акулите" ще срещнат третия отбор на Лудогорец на 31 януари. Условието на клуба беше да се играе с отбор от Трета лига и то бе изпълнено.

На 14 януари Черноморец ще играе със Созопол, на 17.01 е планирана проверка с Етър, на 24.01 с Фратрия, а на 28.01 с Черно море. Последната контрола е на 7 февруари с тима на Севлиево.

Първата тренировка през зимата ще е на 5 януари. В клуба обмислят и провеждането на подготвителен лагер в този период. Все още не е уточнено къде ще се проведе той.

Геша: Тежката загуба ще ни отрезви

"Тежката загуба няма да ни се отрази, а ще ни отрезви"

Макун: Остават ни още шест финала

Защитникът на Левски Кристиан Макун е доволен от представянето на отбора в редовния сезон в efbet лига

Илиан Илиев определи групата на Черно море за ЦСКА 1948

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за домакинството на ЦСКА 1948

Откриват паметника на легендарния Динко Дерменджиев на 1 май

Паметникът на легендарния футболист на Ботев (Пловдив) Динко Дерменджиев ще бъде открит на 1 май, съобщиха от Фондация "Жълто и Черно", която бе инициатор на кампанията по набирането на средства и изграждането на монумента

ЦСКА с рекордни приходи след дербито с Левски

ЦСКА регистрира сериозни приходи след дербито с Левски в Светли понеделник

Радост в Левски: Карл Фабиен е възстановен от контузията

Въпросителните пред треньора на Левски Хулио Веласкес с кого да започне като дясно крило в плейофите най-вероятно ще отпаднат тази седмица, пише „Мач Телеграф“