Чиликов: Добруджа неслучайно е лидер в класирането

Чиликов: Добруджа неслучайно е лидер в класирането

"Това обаче ни мотивира", обяви треньорът на Дунав (Русе)

Отборът на Добруджа (Добрич) показва добър футбол, разполага с опитни играчи и треньор и неслучайно е първи в класирането. Това ни мотивира още повече, да дадем всичко от себе си и запишем пълен успех пред нашата вярна публика, каза преди срещата на Дунав (Русе) с добричкия тим старши треньорът на "драконите" Георги Чиликов, цитиран от клубния сайт.

Двата отбора излизат един срещу друг в мач от 35-ия кръг на първенството във Втора лига на 8 май, четвъртък, от 20:00 часа на Градския стадион в Русе.

За този двубой Чиликов няма да може да разчита на четири основни футболисти. Елисее Су и Марио Дилчoвски са с наказания, а Джонатан Н'Сонде е с физически проблеми. Заради контузия мача ще пропусне и Стоян Предев.

От Дунав отбелязаха, че предварителната продажба на билети тече онлайн на клубния сайт. В деня на мача те ще може да бъдат закупени в магазина на улица „Ангел Кънчев“ 23, а касата на Градския стадион се очаква да отвори два часа преди началото на срещата.

Русенци са четвърти в класирането с 57 точки, с 18 по-малко от съперника от Добрич.

Шеф в Септември преди Лудогорец: Ще опитаме да победим

Спортният директор на Септември Кристиян Добрев сподели очакванията си преди двубоя с Лудогорец.

Асен Митков сяда на пейката срещу Монтана

Халфът на Левски Асен Митков ще бъде замразен поне за мача с Монтана.

Футболните националки до 17 г се готвят за евроквалификации

Националният отбор на България по футбол за девойки до 17 години провежда подготовка за предстоящите квалификации за Европейското първенство, съобщава от Българския футболен съюз.

Ланус с втора Копа Судамерикана след дузпи

Ланус триумфира за втори път в своята история с трофея от Копа Судамерикана!

Локо Пд атакува второто място в Добрич

Следете мача с NOVSPORT.COM

Лудогорец търси задължителна победа с новия треньор

Следете мача с NOVSPORT.COM

Левски ще се връща на победния път срещу Монтана

Следете мача с NOVSPORT.COM

Верстапен спечели в Лас Вегас и запази шансове за титлата (ВИДЕО)

Световният шампион за последните четири години във Формула 1 Макс Верстапен спечели състезанието за Голямата награда на Лас Вегас и два кръга преди края на сезон 2025 все още има теоретични шансове за това да вземе пета поредна титла.

Скаршем: Това е победа за характер!

Улаус Скаршем благодари на феновете на ЦСКА за подкрепата при победата с 2:1 над Ботев Пловдив